3. Lužná 2 1 0 1 5: 4 3 ( 0)
4. Horní Lideč 2 0 2 0 1: 1 2 ( -1)
5. Lačnov 2 0 1 1 2: 6 1 ( -2)
6. Valašská Polanka 2 0 0 2 1: 9 0 ( -3)
Fr. Lhota - Jablůnka 4:1 (1:0) Branky: 2x Jakub Brlica, Jiří Kabrhel, Marek Trochta
V prvním jarním utkání, kde jsme museli zapojit několik hráčů přípravky, vydřeli naši fotbalisti svoji první letošní výhru! Velice zodpovědným, bojovným výkonem i s notnou dávkou štěstí a především s výborným brankářem Davidem Změlíkem se jim to podařilo.

Fr. Lhota - Hošťálková 0:7 (0:3)
V úvodu utkání se hrál vyrovnaný fotbal, vypracovali jsme si několik nadějných příležitostí, ale branku se nám bohužel nepodařilo vstřelit. Postupem času lépe kombinující soupeř převzal iniciativu a v klidu navyšoval náskok až na konečných 0:7.

Kateřinice/Ratiboř - Fr. Lhota 15:0 (8:0) V oslabení o tři starší hráče se naši žáčči dlouho rozkoukávali. Ve druhé půli se už občas dostali do hry i do občasné šance. I přes nepříznivý stav bojovali na max až do konce.

Fr. Lhota - Val. Příkazy 0:15 (0:9) Soupeř měl výraznou výškovou i silouvou převahu, kterou dokázal plně využít.

Vsetín - Fr. Lhota 10:0 (3:0) Naši žáci se bohužel sešli jen v osmi, takže bez střídání jim s postupujícím časem ubývalo výrazně sil. Přesto si dokázali vypracovat několik šancí, které bohužel nezužitkovali a nemohli se potěšit míčem v soupeřově síti.

Kateřinice/Ratiboř - Fr. Lhota 7:1 (3:0) Branka: Brlica Jakub
Tentokrát v plné síle kladli naši statečný odpor, když ještě ve dvacáté min. to bylo 0:0. Měli několik vydařených kombinací a nakonec se i dočkali po delší pauze čestného úspěchu z kopačky Jakuba Brlici!

Jablůnka - Fr. Lhota 3:2 (0:2) Branky: Brlica Ondra, Trochta Marek
V prvním poločase žáci zahráli zodpovědně s plným nasazením a vytěžili vedení 2:0. Ve druhé půli na ně asi dolehl tlak z možné výhry, přestali hrát a soupeř zvládl zápas otočit!

Fr. Lhota - Hošťálková 3:8 (1:5) Branky: Kabrhel Jiří, Trochta Marek, Lamačka Jakub
Opět nám unikl začátek utkání, kdy se naši báli hrát fotbal. Po rozkoukání se hra výrazně zvedla. Celý tým podal bojovných výkon, předvedli několik hezkých akcí a dočkali se i tří branek.
V první půli potáhl míč po pravé straně Jirka Kabrhel a vypálil k tyči. Ve druhé půli dostal míč před branku Kuba Lamačka, pěkně zpracoval a pohotově vypálil do branky. Třetí branku vstřelil Marek Trochta, když zužitkoval prostrčení za obranu od Andrejky Polanské.

Fr. Lhota - Ústí 0:4 (0:2)
Sehráli jsme dobré utkání. Hráči bojovali, snažili se, ale opět jsme nedali několik šancí. Daniel Kliš ve svém posledním utkání v této kategorii výrazně vyztužil obranu a rázně tvrdil muziku. Dokonce jsme vsítili i branku, ale pro ofsajd nebyla uznána.

Nezbývá než hráčům poděkovat za výkony, snahu i docházku na tréninky a zápasy. Jediná výtka jsou časté výstřelky v chování, ale co už.....
Užijte si prázdniny a v další sezoně to rozjedem!!

Mladší žáci se na přelomu roku 2018/19 zúčastnili dvoukolového turnaje na Hovězí tzv. "zimní ligy". Vedli si statečně, ve většině zápasů byli rovnocennými soupeři i když z toho bylo nakonec jen jedno vítězství za tři body.