Staří páni

Fr. Lhota - Návojná 3:5 (2:2)  Branky: 2x Žídek R., Zimek O.
V pátek 20.5. 2016 jsme se sešli k úvodnímu zápasu naší krátké sezony k domácímu utkání s borci z Návojné. Ti začali líp, ale po deseti minutách jsme se dostali do hry. Chvilkovou převahu jsme zúročili dvěma brankama. Prosadil se Oťas ranou do protipohybu gólmana a zblízka zakončoval Bohuš. Hosté postupně převzali iniciativu i díky naší tradiční neschopnosti vyplodit dvě dobré nahrávky po sobě. Do poločasu zaslouženě srovnali na 2:2.
V úvodu druhé půle neomylně švihl nůžkami Tomeček a krásně zavěsil vlastenca, ať sa zbytečně nenervujem, že bysme udržali nějaký dobrý výsledek:o))) Soupeř nám pak přidal další dvě branky a míč nám zase pučili až na posledních deset minut. Kde jsme ze závěrečného tlaku vytěžili aspoň korekci na závěrečných 3:5. Když opět zblízka dorážel Bohuš. Soupeře jsme nechali hrát i díky naší neschopnosti střídat post za post a taktika muchy v klobúku tentokrát úspěch proti dobře organizované hře Návojné neměla šanci:o)) Ale skvěle nás podržal Zdeňa Kovář v brance, když chytil spoustu nájezdů a jiných megašancí.....