Staří páni

Brumov-Bylnice  - Fr. Lhota  4:4  (2:1)
Odjeli jsme v sedmi lidech s příslibem doplnění z řad domácích. Na pěkném velkém hřišti se hrál technický fotbal bez faulů, s velkým počtem šancí na obou stranách. Domácí šli do vedení po rohovém kopu, když Matůš v kisni míč lehce podběhl a poslal ho na kopačky útočníka domácích. Ten napálil míč z úhlu do sítě. Druhá branka padla po samostatné akci útočníka, který obešel špatně vybíhajícího gólmana. (Tomson zařval Maro běž! A Mara běžel úlplně špatně......) 2:0 Do poločasu snížil Laďa Filák, když střelu z úhlu opřel o obránce a ta skončila v síti. 2:1 Nějaké branky mohl přidat i Roman Žídek, ale neměl střelky.
Do druhé půle se vrhli hosté ofenzivně, ale až po dvaceti minutách vyšlo najevo, že hrajem přesilovku 10 na 11. Dvakrát se trefil Jura Bednář. Především druhý gól byl výstavní, když z rohu dvacítky napálil míč nártem křížem přímo do šíby. Na 2:4 zvyšoval David Kamler, který využil závaru před brankou po rohovém kopu a poslal míč zkušeně do branky. V závěru nás mrzely naše neproměněné úniky, protože se začalo hrát 10 na 10 a domácí dvakrát pokořili jinak dobře chytajícího Radima Černockého. Nejprve proměnili rohový kop a srovnání se dočkali po úniku do rozglábené obrany. 4:4 Po utkání bylo přichystáno bohaté občerstvení, takže se ostuda v sedmi lidech nakonec proměnila ve veselý večer....