Staří páni

Horní Lideč - Fr. Lhota  4:7 (1:2)
Francovka dovezla hodně omlazené staré pány a na velkém mokrém hřišti jim to náramně svědčilo. Navíc mohla střídat kdežto domácích bylo jen jedenáct a v úvodu hráli v deseti. Po prvních dvou hrubkách v hostující obraně, které domácí nevyužili, se trefil dvakrát Oťas. První byla po střele za tyčku, při druhé si Otovu nahrávku srazil kolem vybíhajícího gólmana do branky obránce. Do poločasu byli domácí lepší a snížili na 1:2
Ve druhé půli s ubývajícími silami výrazně přibylo šancí, když se otvíraly pro běhavější obrovské prázdné prostory. Další dvě branky přidal Oťas 1:4. Jednou dorážel do prázdné z malého vápna, asi po úniku rychlíka Bohuša:o). Po domácím snížení se dostal k nájezdu Marek Párek a s přehledem poslal míč za tyčku, druhou přidal dorážkou do prázdné z malého vápna po dalším Bohušově úniku. V závěru po pěkné akci zakončil nájezd Laďa šozda. 4:7 Lidčané drželi míč častěji, byli fotbalovější, ale většinu jejich šancí pochytal v brance výborný Jan Lalošáků! Francovka vsadila na styl čenda, který především Bohuš na krajní záloze plnil perfektně:o))))
Sestava: Lalošák - Matůš, Pukýš, Matušinec Jindřich, Kamler David - Žídek Roman, Filák M., Mňačko, Šerý - Zimek, Filák L.
Náhradníci: Bednář, Žídek Josef
Branky: 4x Zimek, 2x Matůš, Filák L.