Staří páni

Janová - Fr. Lhota  1:0 (0:0) Staříci (někteří jen podle názvu:o) zahájili sezonu v Janové, kde zkušeně prohráli pouze 0:1 Oba týmy měly velké množství šancí, ale střelky neměl obuté asi nikdo. Navíc Jan Lalošáků chytal jak BŮH!

Fr. Lhota - Horní Lideč  2:2 (2:1)  Druhý mač bylo domácí derby s Horní Lidčí. Francovka kupodivu měla hráčů na rozdávání, takže na všechny ani nezbyl dres! Domácí použili nečestné taktiky a postavili několik nedorostlých šmajdů s mlékem na bradě pod pětatřicet. Ale všichni už patří do starých pánů stabilně delší dobu:o))))) Prvních dvacet minut hýřili Lhocané aktivitou, ujali se vedení díky Mňačkovi. Hosté brzy srovnali, ale bomber Oťas Zimkůj poslal nechytatelný trestňák do středu branky. 2:1 Poté už lepší kombinace hostů získala navrch. Domácí to museli tak trochu zazdit. Druhý poločas začal Lidčanskou drtičkou a brzkým vyrovnáním střelou z levé strany křížem o tyčku. 2:2 To ale domácí stačili dobít baterky a posledních patnáct minut byli zase lepším týmem. Hru především oživili EsaPeka a Pepa Řezníček zařazení místo zraněných. Za poslední dva roky herně jeden z nejpovedenějších zápasů. No a po zápase jsem měl pocit, že slavíme konec sezony:o)) A samozřejmě čtyři mohykáni to zakončili u Tomsona v garáži.........