Staří páni

Fr. Lhota - Bylnice  2:5 (1:3)
Tentokrát jsme se utkali v pátečním podvečeru proti borcům z Bylnice. Navíc nás konečně bylo dostatek a víc jak dresů, takže jen tak dále. Soupeř byl opět daleko fotbalovější, ale na rozdíl od předchozího utkání jsme se občas aj dostali do tutovky, kterou jsme s chutí zahodili, přestože naše kombinace opět vázla všemi směry :o( Prvních deset minut bylo našich. Po pěkné střele Jindry Matušinca, dorážel sám před odkrytou brankou z malého vápna Laďa Filáků, ale nártem poslal míč vedle tyčky. Za chvilku pěkně uvolnil Laďa Šozda jesličkama Maru Matůša, ale ten ve své první tutovce nastřelil zblízka gólmana do břišních partií. (kuáááá) Pak začal úřadovat soupeř i když jsme mu jeho branky notně ulehčili. První zařval Oťas v brance mám a neměl:o) Potom nás několikrát rozebrali na šroubky, ale naštěstí z toho byl stav jen 0:3. V závěru poločasu jsme zase několikrát vystrčili růžky, ale zakončení vázlo, až nakonec přišel trestňák z pravé strany a krásná rána Šozdy přes zeď. 1:3
Ve druhé půli jsme herně ožili, útok doplnil Oťas a našich šancí přibylo. Několikrát jsme ale nadějné přečíslení sami zastavili naší nemohoucností si přihrát. 2x pálil v dobrých pozicích Ota vysoko nad. Pak vysunul do brejku Maru, který po běhu od půlicí čáry, sa u dvacítky vysílením zašmatlal jak dřevák, nezmohl sa na střelu a pokus o posunutí na osamoceného Laďu Filáka dopadlo zalehnutím míče! (kuáááá po druhé). Soupeř po další rozborce zvýšil na 1:4. Odkop brankáře vybojoval motor lhotské hry Roman Žídek, přesně našel na dvacítce bukařícího Matůša, který na potřetí sám před gólmanem dokázal placírkou zakroutit míč do sítě. 2:4 Ale odpověď byla rychlá, když nejlepší hráč Bylnice prošel obranou jak máslem a zblízka prostřelil Jindru v kisni. 2:5 Pozápasové posezení se dá označit za velice vydařené, ujasnili jsme si priotrity, proč to vlastně hrajem a už sa těšíme na další zápas:o)))))))))))))))))))
Branky: Filák L., Matůš M.