Staří páni

Val. Polanka - Fr. Lhota  1:4
Francovka vyrazila oplatit předchozí prohru v devíti lidech a naše akcie klesly ještě níž, když jsme zjistili, že je Esa Peka pochroumaný a poskakuje po jedné noze! Domácí sa ukázali jako karakteři a půjčili nám svého nejlepšího hráče Filgase. Do utkání vstoupila lépe Francovka a kolem 15min. se díky krásné křížné střele Pukyho ujala vedení. Puky byl střelecky disponovaný když za pět minut zakroutil rohlík z druhé strany za tyčku. 0:2 Pak sem sa do útoku vydal já a díky špatné kopací technice jsem našel přízemním centrem Šozdu ač jsem mířil na hlavu:o) a ten sa z hranice malého vápna nemýlil 0:3
Do druhé půle domácí vysunuli forčeking a zamkli Francovku na její polovině. (nebo lépe znějící: Francovka držela svého soupeře takticky na vlastní polovině aby měla prostor pro rychlé brejky:o)) Díky vynikajícímu Čížovi v brance hosté udrželi vedení až do konce. Domácí se dočkali korekce z penalty 1:3. V závěru využil nedomluvu stopera s gólmanem Šozda a upravil na konečných 1:4
Údajně málo častý pocit z vítězství starých pánů si všichni náležitě vychutnali. Nemůžu posoudit zatím su tam krátce......