Staří páni

Fr. Lhota - Horní Lideč  6:5
V pátečním podvečeru jsme sehráli povedené, místy i pohledné utkání. Podařilo se nám sestavit skoro drýmtým ze všech dostupných hráčů, když si po zranění přišel kopnout Roman Bambuch i Suňa a navíc jsme oblékli i Orla:o) Stav se neustále přeléval z jedné strany na druhou a padaly krásné branky. Do vedení šli hosté po rohovém kopu, který lízl Puky hlavou přímo do branky. (Puky byl zapůjčen soupeři, takže vlastenec to nebyl!!) O vyrovnání se postaral tento večer gólově potentní Jindra Matušinec, když poslal míč poprvé do sítě k tyči, aby v zápěti zakroutil z dvacítky míč do šíby. Poté se po chybách v naší obraně dostali zase do vední hosté. Do poločasu naštěstí vývoj obrátili na naši stranu brankami Roman Žídek, fantastickou hlavičkou křížem branky do šíby a završením hattricku Jindra.
Druhá půle už tak fotbalová nebyla, do šancí se spíš dostávali ti co ještě dokázali běžet:o) Především Puky zatápěl naší obraně a řídil obrat pro hosty na 4:5. Když jsme soupeři připravili sami nejednu tutovku. Naštěstí se v závěru prosadil důraznou rybyčkou nekompromisně Oťas. A v posledních minutách od rohového praporku vyběhl Matůš a z posledních sil ranou jak když děcko cumel vypluje prostřelil z malého vápna vše před sebou. 6:5 Následné posezení jsme opět ukončili u Tomsona v "Géčku"
Branky: 3x Jindřich Matušinec, Žídek R., Zimek O., Matůš M.