8:10 Upřesnění: Venku to nepůjde, umělka je plná vody, takže si vemte i věci do tělocvičny.

Po roce opět uzavřeme sezonu 2018 fotbalem v silvestrovském dopoledni. Počasí nám moc nepřeje, takže velké hřiště asi nehrozí! Zatím to vypadá na umělku nebo halu. Svoji výbavu tak dobře rozvažte:o) Sraz je 9:30. Fotbalu Zdar! Když budu vědět, zítra ještě upřesním.....

Sešli jsme se v hale ve velmi pěkném počtu, hrál se turnaj každý s každým, týmy byly různorodé jak kdo přišel a vyhráli všichni:o))
Nové dresy

Nové dresy

Francovka se konečně dočkala dresů v klubových barvách
Francovka představuje novou sadu dresů, která se konečně dostala do klubových barev. Navíc se podařilo k prezentaci zajistit kvalitního modela a ani nevyšel tak draho:o)

Při této příležitosti představujeme i staronovou posilu, když se do týmu vrací odchovanec Pavel Juráň (Fík). V prvním přáteláku dal dva fíky, takže jeho přezdívka je na místě:o) Přejeme mu spoustu zážitků, gólů a hlavně ať mu drží zdraví!

Jo ten na fotce, ale fakt není ta nová posila:o))))))))))
Počasí nás bohužel noc před Silvestrem zklamalo a následná obleva donutila zahrát si v tělocvičně. Díky vysoké účasti jsme zvládli čtyřtýmový, dvoukolový turnaj. Svobodní měli převahu třech týmů a ženatí složili jeden tým. V hale se projevily zkušenosti, draftovaný Fík i menší vzdálenosti a tak si ženáči po delším čase připsali vítězství:o))
Nezbývá než doufat, že se toho sněhu jednou zase dočkáme..........

Díky všem za účast i početné divácké kulise
Silvestr 2017

Silvestr 2017

ženatí - svobodní  3:4 (1:1)
Silvestr 2016 nám přichystal krásný slunečný den, ale velmi náročný terén, kde bylo nutné více umu vložit do snahy neválet se na ledových plotnách než na technické finesy. Díky vysoké účasti 28 aktivně hrajícíh, jsme byli schopni zaplnit hřiště a sehrát veselé divadlo:o) První dějství přineslo vyrovnaný fotbal i stav 1:1. Nejprve si ženáči vstřelili vlastňáka po přízemním centru, aby po velkém závaru na druhé straně dokázali srovnat. Po otočení stran svobodní zjednodušili hru a vypracovali si podstatně více šancí a nakonec vybruslili těsnou výhru 4:3. Vzhledem k náročnosti terénu byl pozitivní malý počet vážných až smrtelných zranění. Po zápase nás už čekalo v opravených a vyhřátých šatnách bohaté občerstvení, které zahájilo Silvestrovské oslavy...... Díky za přípravu i účast všem!
PS: Když ještě přes léto oženíme nějakého šikovného čutálistu (a nehlaste sa šeci:o)) tak ty svobodné příště fakt konečně porazíme!!!


PF 2017: Přejeme všem krásný nový rok a veselé fotbalové nejen neděle
Silvestr 2015

Silvestr 2015

až tolik nás bylo
Vánoce roku 2015 byly skoupé na sníh a protože přimrzlo až den před silvestrem musel se tradiční fotbálek přesunout na umělku. Díky velké účasti bylo dostatek času na regeneraci a dodržování pitného režimu:o) Svobodní byli v první půli tradičně lepší a dostali se do vedení 6:2. Pak trošku polevili, ale díky střelecké impotenci ženáčů k obratu ve skore nedošlo a celkový stav se zastavil asi na 11:6, či tak nejak. Díky všem za účast a za rok snad v bílém.....

foto: http://francovalhota.cz/fotogalerie1.php?fotogalerieID=t4p227&ID=227&lang=1&tid=4
Za pěkného slunečného a mrazivého dne se odehrál poslední lhotský zápas roku 2014. Zhruba 28. ročník hraný za ideálních sněhových podmínek se vyznačoval velkou účastí hráčskou i diváckou. Svobodní opět potvrdili svoji dominanci i když hráli ve 12 lidech proti 13 a navíc ženáčom zapůjčili výborného Radka Chmelu a Martina Kuriša. První poločas vyhráli jasně 5:2. Ve druhém dějství ženáči posilněni rumočajem zapli o stupeň výš, ale velká herní převaha jim přinesla pouze korekci výsledku na konečných 8:7 pro svobodné. K vidění byl až nečekaně kombinační fotbal, hraný zvostra jak při mistráku a bylo dobře že všichni přežili bez úhony (no aspoň na hřišti, v krmítku bylo hůř:o) Zábavy bylo hodně a silných tekutin ještě víc....... Sportu zdar!
silvestr2014.JPG
silvestr2014_1.jpg
Tentokrát jsme se na silvestrovskou čutanou přesunuli na umělku, neboť zima kolem 10°C je dost teplo a po pár kalíškoch je to hic!  Zúčastnilo se 7 ženáčů a 8 svobodných. Na umělku ideální počet a jako obvykle dostali staříci po ťapkách i když byl zápas vyrovnaný. Bylo to fotbalovější než ve sněhu, ale zase postrádá to trošku kouzlo válanice ve sněhu. Po poločase 5:3 pro mladé se skore nakonec uzavřelo na 7:4. Paličem dne byl vyhlášen Martin Trchalík, který tentokrát nenašel střelecků formu a tím zachránil ženaté od většího debaklu.
Pro příště je potřeba dopilovat docházku, ať zastavíme klesající trend v účasti a trenéři mají z čeho vybírat do jarní části:o)
Silvestr zhruba po pětadvacáté.... - obrázek

Silvestr zhruba po pětadvacáté.... - obrázek

V hospodě jsme se dopočítali přibližně 25. ročníku Silvestrovského fotbalu. Počasí opět přálo a fotbal byl odehrán v bílé peřině. Z počátku to vypadalo na souboj ženatých proti ženatým, ale nakonec se početní stavy téměř vyrovnaly. Hrálo se 12 na 11. Terén umožnil rozehrát partii plnou krásných kombinací. Několik pokusů o nůžky skončilo dle hesla hledá sa noha:o)) V první půli svobodní osvědčili více síly a třikrát dokázali vykopnout míč z bílých "sraček" do sítě. 0:3
Druhá půle fotbalově patřila ženatým. Přesto svobodní uhájili remízu 4:4 i díky vyhádané brance ženatých, kteří se jinak nemohli trefit ani z metru:o). Součet utkání nakonec vyzněl lépe pro svobodné (mladí psat nemožu, páč pár třicátníků taky už majů) v poměru 7:4. Nejlepším střelcem se stal Puky:o))
Silvestrovské válání 1:1 na zápasy - obrázek

Silvestrovské válání 1:1 na zápasy - obrázek

Během silvestrovského dopoledne se odehrálo už tradiční utkání ženatí proti svobodným. Provětrat povánoční bachůrky si přišlo statečných jednadvacet. Terén byl k našemu zápolení téměř ideální a válalo sa opravdu dobře. Zápas začal až v nečekaně ostrém tempu, které ovšem rychle klesalo a úvodní rychlé kombinace brzy vystřídalo kdo výš, kdo dál:o). Ženatí v první části odolávali tlaku rychlonohých mlaďoušů občas s velkými problémy, přesto bylo šancí na obou stranách dostatek. Nicméně lepší muška svobodných rozhodla v jejich prospěch. 3:7 Po 60min. hry konečně dorazil čajíček a šlo se do vyhřátých:o) kabin. Po náležitém zahřátí jsme se domluvili na novém utkání, ať je to zajímavější. Druhá část vyzněla opět lépe pro svobodné, ti ovšem posilněni čajem:o) úplně ztratili mušku a z mnoho šancí využili pouze jedinou. Ženatí po heroickém výkonu v závěru ukázali obrovské srdce a vítěznou branku dokázali dotlačit do branky pomocí všech částí těla skoro i s brankářem. 2:1 Všichni účastníci byli spokojeni, takže nezbývá než dodat: ZASE ZA ROK!
PS: Během natáčení nebylo zraněno ani nedoznalo žádné závažnější újmy na zdraví žádné z účinkujících zvířatek:o)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one