V pěkném pátečním odpoledni se sešel fotbalový výkvět Francovy Lhoty k prvnímu fotbalovému utkání jarní části. Záměr byl pěkně si zahrát = přežít, potěšit oko diváka a zároveň si udělat žízeň i utužit kolektiv. Vše vyšlo na jedničku!
"A" tým je jasný. Ve druhém týmu se snoubila dravost zraněných se zkušeností čtyřicátníků...... Druhý tým taky složil skoro dvě kompletní jedenáctky, takže měl výhodu ve větším oddechu! V úvodu zápasu když A-tým ještě podřimoval dostal volno na pravé straně Marek Juráň a nekompromisní ranou pod břevno rozjásal všechny přítomné kromě Mojmíra:o)) O vyrovnání se postaral po rozborce na pravé straně Orel, když dostal míč k noze a po dlouhém přemýšlení ho teda kopl do sítě. Po nástupu druhého týmu se rozjel brankostroj. Pěkná kombinace červených byla střídána smrtícími brejky Radka Chmely s Ondrou Filákem, což opravdu nikdo nečekal (hahaha) Super poločas 4:3
Druhá půle už byla více v režiji A-čka, kteří sice neměli plošnou převahu, ale rychlostně byli daleko lepší. Především po chybách v obraně nakonec odskočili na konečných 10:5.
Opět se ukázalo, že nejlepší standartka pro lhocany je soupeřův roh:o))))))))))
Žlutí: Číž - Baklík, Rumánek, Žídek, Matůš M. - Juráň M., Matůš L., Surovec, Bambuch M. - Surovec J., Lamačka
Červení: Číž - Matušinec, Rösner, Mikulín M. - Kindl Z., Kindl Z., Smolík - Trochta T., Mňačko

 
2
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one