Staří páni

V prvním jarním zápase se podařilo udolat Ajax a ve druhém jsme snad poprvé vyhráli nad kamarády ze Slovenských Streženic.
Fr. Lhota - Ajax  4:3
Fr. Lhota - Streženice 7:2 (nebo tak nějak)
Streženice - Fr. Lhota 2:1 (1:1) Jeli jsme jen v deseti (jednoho nám půjčili:o) byli i nějaké šance, které jsme bohužel nevyužili, ale soupeř nás předčil ve všech směrech, takže je výsledek pro nás přijatelný. Utkání rozhodl Jindra Matušinec vlastencem:o))
Fr. Lhota - Lačnov 1:1 (branka Lamačka) Vyrovnaný duel rozhodly penalty ve prospěch Francovky.
Lačnov - Fr. Lhota 1:2 (branky: Kindl Z., Rösner) První poločas byl vyrovnaný, díky zlepšené hře ve druhé půli jsme šli z trestného kopu do vedení a udrželi ho. Toto vítězství jsme notně oslavili:o)))
Ajax - Fr. Lhota 7:4 Domácí vstoupili do utkání aktivně, byli lepší a zasolouženě šli do vedení. Ve druhé půli už byli trošku vyblbnutí, nechali nás hrát a pustili nás do velkého tlaku. Z něho jsme i přes obrovské šance mnoho branek nevytěžili. Utkání rozhodně nebyla žádná přátelská chodička, ale bojovalo se až do konce!