Prlov - Fr. Lhota 1:6 (0:0)

Petr Sláčík, sekretář Prlova: „Bohužel se nám z pracovních důvodů zcela rozpadla kostra týmu a na hřišti to bylo znát. V prvním poločase se nám přesto dařilo zhušťovat hřiště a nepouštět soupeře do šancí. Ve druhém poločase jsme brzy dostali dvě branky a otevřeli hru. To byla voda na mlýn brejkovým hráčům soupeře a výsledkem je nedůstojná domácí porážka 1:6. Doufám, že se pro další zápasy sejdeme v lepší sestavě a budeme opět předvádět kvalitní fotbal."
Mojmír Jaroš, trenér Fr. Lhoty: "První poločas byl z naší strany hodně ospalý, chyběl nám především pohyb. V poločasové přestávce jsme si vše vyříkali, na hřiště vyběhlo úplně jiné mužstvo. Najednou tam byla agresivita, bojovnost, pěkné náběhy za obranu a každý chtěl hrát s míčem. Hráče tak musím pochválit především za druhý poločas, který se hrál v tempu a tak musíme hrát od úvodních minut. Je pravda, že soupeř nebyl kompletní, ale naší aktivitou jsme jej nakonec jednoznačně přehráli." (převzato:
www.valassky.denik.cz)
Sestava: Spitzer - Zimek, Filák L., Mikulín, Filák T. - Kovář, Šerý, Matušinec R., Chmela, Šuta - Filák O.
Náhradníci: Tomeček, Matušinec L.
Branky: 2x Chmela, O. Filák, T. Filák, Mikulín
Zdroj: https://valassky.denik.cz/fotbal-kraj/i-b-derby-vyznelo-pro-brumov-souboj-v-dolni-becve-predcasne-ukoncil-dest-20190826.html
28.08.2019 07:17:43
maramoney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one