Fr. Lhota - Ratiboř 4:0 (4:0)

Tentokrát vstoupili domácí do zápasu pozvolněji, čehož soupeř využil k několika šancím, které ale nezužitkoval. Od 15.min kdy se trefil Pavel Juráň se domácí rozjeli. Ve 24.min zvyšoval Radek Chmela na 2:0. Za tři minuty se poprvé prosadil Ondra Filák a ve 34.min. završil na kupodivu konečných 4:0.
Druhý poločas si Francovka pohlídala, soupeře k ničemu většímu nepustila a sama zazdila několik nadějných šancí. Poté co se naši borci odrazili od dna tabulky, už není pohled na ni tak tristní, přestože bodové rozestupy jsou minimální. Tož snad jim to vydrží i na poslední zápas podzimu s Protřední Bečvou. Držíme palce!!
Sestava: Spitzer - Martinka, Filák L., Filák T., Mikulín - Chmela, Surovec, Juráň, Matušinec R. - Filák O., Kindl M.
Náhradníci: Boško, Šerý J., Šipinka, Kovář, Zimek, Urubek
Branky: 2x Filák O., Chmela, Juráň