Fr. Lhota - Ratiboř 3:3 (1:3)

Penalty: 3:4
Souboj o první místo nabídl rychlý, dynamický fotbal, spoustu šancí i branek a interesantní závěr, kdy oba týmy mohly ztrhnout vítězství na svoji stranu. Ratiboř vlétla do utkání jako uragán, zatlačila domácí a nic jí na aktivitě neubrala ani 6.min. když z vlastní poloviny proběhl hřiště Chmela, z obrany udělal statisty a sám před gólmanem poslal levačkou míč křížem branky do sítě. 1:0 Hosté herně dominovali, jejich rychlá kolmá kombinace v před, trápila domácí obranu, která odvracela šance někdy i s velkým štěstím. Branky se ale dočkali až ve 31. a 37.min. když zakončovali v podstatě do prázdné branky. 1:2 Francovka udržovala obranu hostí v pohotovosti rychlými kontry, které bohužel nedokázala dotáhnout do zakončení.
Druhou půli začali opět lépe hosté, kteří už po šesti minutách zvýšili svůj náskok. 1:3 V 55.min. se do hry vrátila Francovka, když se po hloupém faulu skácel na zem Chmela. Sám faulovaný proměnil nařízenou penaltu a snížil na 2:3. V 58.min. došlo ke zlomové situaci pro obraz hry, když střídal stoper Ratiboře. Výborně hrající Sviták se posunul ze střední zálohy na stopera a hosté okamžitě přepustili střed pole domácím. Ti dokázali soupeře zatlačit na jeho polovinu a z následného tlaku si vypracovali několik příležitostí. V 73.min. zatáhl míč středem Chmela, poslal jej do prava na Ondru Filáka, který sám před gólmanem zakončil ke vzdálenější tyči. 3:3 Posledních deset divokých minut odstartovala penalta hostí, kterou dokázal Lukin Spitzer chytit. V zápětí se řítil sám na branku Chmela, ale trefil jen padajícího gólmana. Poslední šanci měli hosté, jenž po závaru nastřelili břevno. Penaltová loterie nám dlouhodobě nepřeje, takže bod navíc získali hosté.
Sestava: Spitzer - Matušinec L., Filák L., Mikulín, Zimek - Kovář, Filák T., Matušinec R., Chmela, Tomeček - Filák O.
Náhradníci: Šerý, Šuta, Urubek
Branky: 2x Chmela, Filák O.