Fr. Lhota - Pr. Bečva 4:4 (1:3)

Penalty: 2:4

První poločas předváděli herně domácí tragedii jako od Willa Shakespeara a obdržené branky byly jako z Domu Hrůzy! Lhotské trápení umocňoval fakt, že hosté hráli taky dost bídně a k tomu aby se dostali k naší brance potřebovali vydatnou pomoc našich!! Ale pro soupeře to byl pro změnu poločas snů. Už v osmé minutě špatně zahraný trestňák skoro z půlky proletěl Boškovi mezi nohama. 0:1 Je pravda, že nízko visící slunce brankářům v horní brance notně stěžovalo viditelnost. Ihned poté došlo ke střídání v domácí brance. V 18.min. trestňák z leva, koplý na zadní tyč, proleťěl dvacítkou na malém vápně se musel hostující útočník ohnout aby ho to netrefilo a poté zapadl bez dotyku za tyčku! 0:2 Naši zazdili několik šancí, až se ve 27.min. trefil přes zeď z trestňáku Chmela. 1:2 Ale ve 32.min. naši zaspali při rychlé rozehrávce na půlce, přišel rychlý přízemní centr na penaltu, kde ho osamocený hostující záložník poslal k tyči. 1:3 Francovka se snažila, ale hra zoufale skřípala a když už došlo na šanci, zakončení selhalo.
Do druhé půle už naši vstoupili podstatně lépe. Svírali soupeře na jeho polovině a dočkali se vyrovnání po dvou brankách Ondry Filáka. 3:3 Soupeř měl pouze dvě nebezpečné akce, po hrubých chybách v rozehrávce obrany! Když v 84.min. potlačil ve dvacítce soupeř do zad Romana Matušince, nařízenou penaltu proměnil Juráň, vypadala neděle růžověji. Ale hned po rozehrávce přišel dlouhý nákop, Zimek podskočil a v pokusu zachránit situaci došlo ke kontaktu, který sudí asi i zdůvodu kompenzace za předchozí pencku pískl. Hosté v 85.min. z pentle srovnali na konečných 4:4. Navíc našim penalty moc nejdou takže bonusový bod získala Bečva. Naše hra skřípala všemi směry, ale především výkon obrany působil, že ogaři přišli přímo z nějakého tahu...
Sestava: Boško - Zimek, Filák L., Filák T., Martinka - Matušinec, Juráň, Surovec, Chmela - Filák O., Kindl M.
Náhradníci: Spitzer, Urubek, Kovář, Šerý R., Tomeček, Veteška
Branky: 2x Filák O., Chmela, Juráň