Fr. Lhota - Pr. Bečva 2:1 (0:1)

Od začátku se hrál poměrně vyrovnaný fotbal, ale před brankou byli hosté podstatně nebezpečnější. Domácí se ze začátku potýkali s nepřesností v rozehrávce a v obraně se nechali několikrát lehce obehrát. Hosté šli do vedení ve 20.min., když střelu zpoza dvacítky opřeli o záda bránícího hráče a obloučkem zapadla do šibenice. 0:1 Francovka poté přežila tři obrovské šance Bečvy. Nejprve z blízka útočník zakončil do tyče, brzy na to trefili břevno a po velkém závaru, následné střele, zastavil míč ke štěstí domácích na brankové čáře hostující hráč. Domácí si vypracovali jedinou větší šanci když po přihrávce střílel osamocený Roman Matušinec ve dvacítce vedle.
Druhý poločas domácí zlepšili hru, hosté pouze nakopávali dlouhé míče za obranu, z čehož vytěžili jeden samostatný únik, který perfektně zlikvidoval Lukin Spitzer v brance. V 58.min. zatáhl míč po pravé straně Ondra Filák, po zemi ho předložil na malé vápno, kde si nabíhal Tomáš Kovář, který ho uklidil do branky. 1:1 Francovka ještě více ožila, hosté se zatáhli před branku, čehož dokázal využít Ondra Filák v 75.min. když tečovanou střelou otočil skore. 2:1 Posledních 10.min. opět patřilo hostům, kteří několikrát hrozili z centrů, ale domácí to v celku v klidu přestáli. Nikdo z hráčů domácích nijak nevyčníval, ale díky totálně týmovému výkonu a i díky štěstíčku v první půli se Francovka dostala na první místo tabulky:o)
Sestava: Spitzer - Filák T., Šuta, Filák L., Matůš - Kovář, Šipinka, Šerý, Matušinec R., Tomeček - Filák O.
Náhradníci: Veteška, Urubek, Mňačko
Branky: Kovář, Filák O.