Fr. Lhota - Lidečko 0:1 (0:1)

Francovka začala aktivně a vypracovala si brzy největší šanci utkání, když Pavel Juráň úplně sám na malém vápně nedokázal trefit míč, předložený mu z boku Ondrou Filákem. Postupem času se domácí utápěli v křeči a v bušení do zalezlé obrany hrající až za hranicí pravidel. Rozhočí ale bohužel jasné hraní rukou do těla, neustálé visení stokilového chlapa Čendovi na dresu ani několik úderů rukama do hlavy nepotrestal a tak Lidečko v pohodě vraždilo fotbal. Hosté hrozili především ze vzduchu až se dočkali po rohu ve 45.min. když Lhocané po nedomluvě nedokázali odvrátit míč na malém vápně. 0:1
Ve druhém poločase už soupeř zalezl na svoji polovinu a hubené vítězství ubránil bez velkých potíží. Našim šlo všechno na levačku, míče jim odskakovaly nebo sa šudlaly pod nohama, prostě takový zápas blbec, přestože bojovali a snaha se jim rozhodně nedala upřít. Rozhodčí se sice ve druhé půli probral a po několika žlutých aspoň trochu otupil tvrdou hru hostí, ale našim ani to už nepomohlo. Navíc byl Radek Chmela odveden s otřesem mozku a ještě ani v úterý na něj nebyl hezký pohled:o((
Sestava: Spitzer - Zimek, Juráň, Filák L., Martinka - Matušinec R., Surovec, Kindl Z., Chmela - Filák O., Kindl M.