Fr. Lhota - Halenkov 3:2 (1:2)

Na domácím týmu byla od první minuty patrná snaha odčinit blamáž s Krhovou. Hned ve druhé minutě se dostali do obrovské šance a následné dvě dorážky dokázali hosté vyrazit z branky s velkým štěstím. Nedáš dostaneš v praxi. Halenkov zužitkoval už v 6.min. první nákop za obranu, když si útočník ve dvacítce sekl míč a v klidu ho poslal k tyči. 0:1 Francovka byla aktivnější, hosté se spoléhali především na rychlé útočníky a brejkové situace. Ve 26.min. ale unikl po pravé straně Ondra Filák, ve skluzu poslal míč k přední tyči, kde ho uklidil do sítě nabíhající Kovář. 1:1 Hosté rychle zareagovali a za dvě minuty si vzali vedení zpět, když se velmi lehce uvolnil přes obránce agilní Šulák a z úhlu poslal míč asi mezi "betony" brankáře. 1:2 Potom se několikrát blýskli brankáři a především zákrok domácího Boška, když dokázal zareagovat na dorážku z metru patřil do kategorie zázračných.
Druhý poločas Francovka ještě přitlačila hosty víc před jejich branku, až to místy bylo úplně vabank v obraně. Po několika neproměněných šancích domácích, se dostal vyjímečně za obranu útočník hostí, kterého byl nucen Michal Tomeček složit skládkou ala All Blacks. V 60.min. následovala červená karta. Lhoty ale i v deseti dál válcovali svého soupeře, který se uchyloval k velmi tvrdé hře se spoustou faulů. Halenkov se ovšem několikrát dostal do úniků v rozevřené obraně, které trestuhodně zahodili a tak přišel v závěru trest. V 82.min. unikl po levé straně Ondra Filák, předložil míč před branku Mňačkovi, který využil svých zkušeností a míč poslal bezpečně do odkryté branky. 2:2 Hostům se v závěru zranil výborně chytající brankář. Do svatyně putoval jeden z hráčů, který v 90.min. vyrobil školáckou chybu. Chtěl si míčem několikrát klepnout o zem, ten se ale neodrazil a zůstal na zemi. On ho zvedl, rozhodčí situaci posoudil správně a tudíž nařídil nepřímý kop na hranici dvacítky. Míč si vzalo naše úderné duo. Ondra Filák lehce přiklepl Chmelovi, který  nekompromisní pumelicí poslal míč do sítě. 3:2 Velice kvalitní, bojovné utkání tak nakonec domácí překlopili zaslouženě na svoji stranu. Pochválil bych především střední zálohu, která tentokrát výrazně přehrála svého soupeře a všechny ostatní za 150% nasazení.
Sestava: Boško - Tomeček, Mikulín, Filák L., Filák T. - Kovář, Šuta, Šerý, Chmela, Matušinec R. - Filák O.
Náhradníci: Mňačko, Veteška, Šipinka
Branky: Kovář, Mňačko, Chmela