Fr. Lhota - Choryně 2:1 (1:1)

Poslední podzimní zápas nabídl vyrovnaný fotbal, který dokázali domácí ubojovat a posunout se v tabulce na kráásnéé první místo! Od začátku se hrál opatrný fotbal, šancí bylo poskrovnu a na domácíh byl především patrný herní výpadek tahouna Radka Chmely, který hrál se zraněním. Do první vážnější šance se dostali domácí, když odražený míč na hranici penalty poslal Jarek Šerý levačkou vedle branky. Hosté se dostávali dopředu většinou díky chybám domácí obrany, která měla velký problém vyhrávat hlavičkové souboje. Z ojedinělé rychlé akce v 25.min. šla Francovka do vedení. Po pravé straně zatáhl míč Kovář, poslal jej před branku, kde z druhé vlny nabíhající Roman Matušinec míč zpracoval a poslal do sítě. 1:0 V závěru poločasu postupoval na brankáře Ondra Filák, ale nedokázal dobře zakončit. V poslední minutě se po centru dostal k míči ve dvacítce hostující hráč, zpracoval na prsa a v klidu zakončil k tyči. 1:1
Druhá půle pokračovala v nastaveném trendu. Nemastný, neslaný fotbal vytrhla až 65.min. když po pěkné akci a náběhu za obranu přehodil padajícího gólmana Zimek. 2:1 Navýšit mohl Ondra Filák ale sám před gómanem nestihl přesně zakončit. Hosté zahrozili až v závěru, když Hadvičák přiklepl míč hlavou na penaltu, kde osamocený hostující hráč trestuhodně promáchl a odmítl tak vyrovnání. Domácí udrželi důležité tři body, které je vynesly do čela.
Sestava: Spitzer - Matušinec L., Filák L., Filák T., Zimek - Kovář, Šuta, Chmela, Matušinec R. - Šerý, Filák O.
Náhradníci: Tomeček, Urubek, Mňačko, Veteška
Branky: Matušinec R., Zimek