Fr. Lhota - Brumov "B" 4:2 (2:0)

Hosté přijeli naprosto nepřipraveni na naše rychlíky a hráli v obraně hodně naivně. Už ve 4.min. přišel rychlý kontr po pravé straně, Chmela poslal míč pod sebe před branku, kde se v souboji prosadil Ondra Filák. 1:0 V 6.min. si prohodili posty, jinak byla akce jak přes kopírák, jen měl Chmela v zakončení více času. 2:0 Hosté nesložili zbraně, ale zlobili primárně vzduchem z centrů. Francovka měla štěstí především, když na zadní tyči zakončoval útočník z metru do tyče. Několikrát zasáhl výborně i Lukin Spitzer v brance. Domácím stačilo poslat míč na Ondru Filáka, který se velmi snadno dostával do samostatných úniků. Dvakrát šel sám z půlky, ale pokaždé dokázal trefit stojícího gólmana do těla.
Druhá půle začala v podobném duchu. V 57.min. se opět řítil sám na brankáře Ondra Filák. Tentokrát ale zvolil kličku na pravou stranu a zvýšil vedení do prázdné branky. 3:0 V 63.min. si dobře pokryl míč ve dvacítce Milan Šuta, byl atakován zezadu a rozhodčí nařídil penaltu. Chmela nekompromisní pumelicí nedal brankáři šanci. 4:0 Francovka poté malinko polevila, z čehož hosté během čtyř minut od 68.min. do 72.min. vytěžili snížení na 4:2 Domácí ale opět zvýšili obrátky a závěr zvládli bez větších nervů. Naopak hostující gólman ještě několikrát bravurně vychytal Ondru při sólu. Naši jako tým výrazně zlepšili defenzivní činnost a jejich hra působí velmi organizovaným dojmem, čemuž pomáhají i vyhrané hlavičkové souboje.
Sestava: Spitzer - Matušinec L., Filák L., Mikulín, Zimek - Matušinec R., Šuta, Šerý, Chmela, Urubek - Filák O.
Náhradníci: Kovář, Tomeček, Veteška, Pukýš, Boško
Branky: 2x Filák O., 2x Chmela