Penalty: 2:4

První poločas předváděli herně domácí tragedii jako od Willa Shakespeara a obdržené branky byly jako z Domu Hrůzy! Lhotské trápení umocňoval fakt, že hosté hráli taky dost bídně a k tomu aby se dostali k naší brance potřebovali vydatnou pomoc našich!! Ale pro soupeře to byl pro změnu poločas snů. Už v osmé minutě špatně zahraný trestňák skoro z půlky proletěl Boškovi mezi nohama. 0:1 Je pravda, že nízko visící slunce brankářům v horní brance notně stěžovalo viditelnost. Ihned poté došlo ke střídání v domácí brance. V 18.min. trestňák z leva, koplý na zadní tyč, proleťěl dvacítkou na malém vápně se musel hostující útočník ohnout aby ho to netrefilo a poté zapadl bez dotyku za tyčku! 0:2 Naši zazdili několik šancí, až se ve 27.min. trefil přes zeď z trestňáku Chmela. 1:2 Ale ve 32.min. naši zaspali při rychlé rozehrávce na půlce, přišel rychlý přízemní centr na penaltu, kde ho osamocený hostující záložník poslal k tyči. 1:3 Francovka se snažila, ale hra zoufale skřípala a když už došlo na šanci, zakončení selhalo.
Do druhé půle už naši vstoupili podstatně lépe. Svírali soupeře na jeho polovině a dočkali se vyrovnání po dvou brankách Ondry Filáka. 3:3 Soupeř měl pouze dvě nebezpečné akce, po hrubých chybách v rozehrávce obrany! Když v 84.min. potlačil ve dvacítce soupeř do zad Romana Matušince, nařízenou penaltu proměnil Juráň, vypadala neděle růžověji. Ale hned po rozehrávce přišel dlouhý nákop, Zimek podskočil a v pokusu zachránit situaci došlo ke kontaktu, který sudí asi i zdůvodu kompenzace za předchozí pencku pískl. Hosté v 85.min. z pentle srovnali na konečných 4:4. Navíc našim penalty moc nejdou takže bonusový bod získala Bečva. Naše hra skřípala všemi směry, ale především výkon obrany působil, že ogaři přišli přímo z nějakého tahu...
Sestava: Boško - Zimek, Filák L., Filák T., Martinka - Matušinec, Juráň, Surovec, Chmela - Filák O., Kindl M.
Náhradníci: Spitzer, Urubek, Kovář, Šerý R., Tomeček, Veteška
Branky: 2x Filák O., Chmela, Juráň
Tentokrát vstoupili domácí do zápasu pozvolněji, čehož soupeř využil k několika šancím, které ale nezužitkoval. Od 15.min kdy se trefil Pavel Juráň se domácí rozjeli. Ve 24.min zvyšoval Radek Chmela na 2:0. Za tři minuty se poprvé prosadil Ondra Filák a ve 34.min. završil na kupodivu konečných 4:0.
Druhý poločas si Francovka pohlídala, soupeře k ničemu většímu nepustila a sama zazdila několik nadějných šancí. Poté co se naši borci odrazili od dna tabulky, už není pohled na ni tak tristní, přestože bodové rozestupy jsou minimální. Tož snad jim to vydrží i na poslední zápas podzimu s Protřední Bečvou. Držíme palce!!
Sestava: Spitzer - Martinka, Filák L., Filák T., Mikulín - Chmela, Surovec, Juráň, Matušinec R. - Filák O., Kindl M.
Náhradníci: Boško, Šerý J., Šipinka, Kovář, Zimek, Urubek
Souboj „namočených“ ovládla zcela jasné hostující Francovka. „Šli jsme brzy do vedení a to nám psychicky pomohlo. Konečně se nám kvalitní výkon sešel se střeleckou produktivitou. Měli jsme v prvním poločase šance na vedení 0:4. Domácí místo toho srovnali. Pomohla nám i branka do šatny. Ve druhém poločase jsme byli hodně produktivní a těší náš, že jednu se svých šancí proměnil také 17 letý Michal Urubek a dal svoji první branku za muže,“ řekl asistent trenéra Francovy Lhoty Petr Pukýš. (převzato: www.valasskyfotbal.cz)
Sestava: Boško - Mikulín, Filák L., Filák T., Martinka - Šerý J., Juráň, Filák O., Matušinec R. - Chmela, Kindl M.
Náhradníci: Šipinka, Tomeček, Urubek, Spitzer, Rösner
Branky: 3x Filák O., 2x Juráň, Kindl M., Urubek
PENALTY: 5:4
Domácí vlétli do utkání jako vichřice a už ve 3.min. mířil přesně za tyčku Chmela. 1:0 Další velké šance brzy následovaly. Největší z nich, když šel sám na gólmana Chmela skončila na tyči a Ondra Filák postupoval z úhlu na brankáře, kterého nedokázal prostřelit. Postupně se hra srovnala a byl to spíš tvrdý boj.
Začátek druhé půle byli naši opět aktivnější, ale postupem času jim svazovala nohy potřeba bodovat. Začali kupit chyby , dostali se do herní křeče a Prlov začal tlačit. V 75.min. se hosté dočkali vyrovnání. 1:1 Navíc neproměnili pokutový kop jenž chytil Spitzer, který navíc několikrát v závěru svůj tým výborně podržel. Jako bonus přidal i vychytané penalty. Ty v šesté sérii ukončil nekompromisně a jako by bez nervů náš nejmladší hráč Michal Urubek.
Sestava: Spitzer - Filák T., Juráň, Filák L., Martinka - Matušinec R., Šerý J., Šipinka, Kovář - Chmela, Filák O.
Náhradníci: Boško, Urubek, Surovec, Kindl M., Veteška, Šerý R.
Branka: Chmela
PENALTY: 7:6

Francovka inkasovala už v 5.min. Domácí si do poločasu vypracovali několik šancí které nevyužili a navíc se jim podařilo zastavit všechny rychlé kontry hostí. V 60.min. zvýšili své vedení hezkým přehozením brankáře. 2:0  V 74.min. vyšel Lhotám brejk jenž zakončil Ondra Filák a snížil. 2:1  Za deset minut se podařilo Romanu Matušincovi srovnat stav na konečných 2:2. Bohužel v této sezoně našim penalty nejdou a bonusový bod si připsali z této disciplíny domácí.
Branky: Filák O., Matušinec R.

Francovka začala aktivně a vypracovala si brzy největší šanci utkání, když Pavel Juráň úplně sám na malém vápně nedokázal trefit míč, předložený mu z boku Ondrou Filákem. Postupem času se domácí utápěli v křeči a v bušení do zalezlé obrany hrající až za hranicí pravidel. Rozhočí ale bohužel jasné hraní rukou do těla, neustálé visení stokilového chlapa Čendovi na dresu ani několik úderů rukama do hlavy nepotrestal a tak Lidečko v pohodě vraždilo fotbal. Hosté hrozili především ze vzduchu až se dočkali po rohu ve 45.min. když Lhocané po nedomluvě nedokázali odvrátit míč na malém vápně. 0:1
Ve druhém poločase už soupeř zalezl na svoji polovinu a hubené vítězství ubránil bez velkých potíží. Našim šlo všechno na levačku, míče jim odskakovaly nebo sa šudlaly pod nohama, prostě takový zápas blbec, přestože bojovali a snaha se jim rozhodně nedala upřít. Rozhodčí se sice ve druhé půli probral a po několika žlutých aspoň trochu otupil tvrdou hru hostí, ale našim ani to už nepomohlo. Navíc byl Radek Chmela odveden s otřesem mozku a ještě ani v úterý na něj nebyl hezký pohled:o((
Sestava: Spitzer - Zimek, Juráň, Filák L., Martinka - Matušinec R., Surovec, Kindl Z., Chmela - Filák O., Kindl M.
Hostující Francovka si pronajala zápas Na Kaštýle pro sebe. „Konečně jsme se sešli v kompletním složení a kvalitou jsme soupeře jasně přehráli. Byli jsme i produktivní. Jsem rád, že branky se rozložily. Ondra Filák snad nabírá starou střeleckou formu. Nebylo to jen na něm a Radku Chmelovi, ale prosadili se i další, což je pozitivní do dalších zápasů,“ řekl trenér Francovy Lhoty Mojmír Jaroš. (zdroj: www.valasskyfotbal.cz)
Branky: 12. a 37. Juráň, 22. Kindl. 58., 73. a 89. Filák, 80. Chmela.
Vedoucí tým tabulky složený ze samých mladíků předváděl od začátku běhavý fotbal s rychlým přechodem do útoku. Domácí se zpočátku museli soustředit na obranu a občasné rychlé protiútoky. Naši přežili několik závarů, ale zároveň si vypracovali dvě velké šance, které ale nedokázali zakončit mezi tyče. V době kdy se hra začala vyrovnávat udeřili hosté ve 29.min. pěkně koplým tresňákem přes zeď za tyčku. 0:1 Než se Francovka stačila oklepat, rozebrali hosté ve 31.min. obranu domácích a zakončovali z malého vápna do prázdné branky. 0:2 Ve 33.min. se dostali naši do dvacítky a v souboji o míč vybojovali penaltu. K osvědčené bombě se vrátil Radek Chmela a nekompromisně napálil míč do sítě. 1:2 Naši se dostali do tempa, hosté malinko znejistěli a začali vytvářet i chyby v obraně. Navrátilec po zranění Zdeňa Kindl zahrál krásný trestňák z levé strany, ale míč bohužel zastavilo břevno.
My chytráci u zábradlí jsme usoudili, že v nasazeném tempu to naši asi nevydrží a postupně nás Slavičín přejede. Nicméně opak byl pravdou. Do 80.min. naši jezdili jak na motorkách, vypracovali si spoustu šancí a hosty od vyrovnání chránilo jen štěstí. Po levé straně několikrát unikl Ondra Filák a poslal míč před branku, kde nejdříve zůstal na malém vápně Radkovi Chmelovi míč mezi nohama a než si ho připravil byl zablokován. Poté z voleje klepl mičudu do břevna znovu Zdeňa Kindl a vzápětí vysoko nad pálil Urubek. Navíc ještě zazvonila tyčka a vzávěru šel sám na branku Chmela, ale bohužel už nedokázal procedit míč pod vyběhnuvším gólmanem. Naše obrana včele s Pavlem Juráňem a Lukinem Filákem celkem bezpečně zachycovala útoky hostí. Kolem 80.min. už došlo k prostřídání několika unavených borců, čímž hra trochu utrpěla a hosté po pěkné akci přidali pojistku, když opět doklepávali do prázdné. 1:3  Body sice opět doma nezůstaly, ale fotbal nahoru dolů, plný šancí byl lahodící oku dívákovu a tak se domácím na závěr dostalo zaslouženého potlesku.
Sestava: Boško - Mikulín, Filák L., Juráň, Martinka - Kovář, Kindl Z., Matušinec, Šerý J. - Filák O., Chmela
Náhradníci: Urubek, Veteška, Tomeček, Mňačko, Šerý R., Spitzer
Začátek utkání byl z obou stran nahoru a dolů. V 8. minutě se prosadil Šedý Matěj po centru Jakuba Kapusty a poslal domácí do vedení 1:0. Domácí mírně tlačili, vytvořili si dvě velké šance, ale neproměnili. Ve 49. minutě unikl domácí obraně Chmela a srovnal na 1:1. Po tomto gólu domácí začali soupeře tlačit a v 59. minutě po průniku Matěje Šedého proměnil Tomáš Marek na 2:1. V 72. minutě po chybě gólmana hostí zvyšoval na 3:1 Jakub Kapusta. Druhý poločas rozhodčí nastavil o dvě minuty a domácí jakoby zapomněli, že se hraje nastavení a v 91. minutě uzavřel skóre na 3:2 Matušinec. Těsně před hvizdem rozhodčího se dostali domácí do poslední šance a nastřelili pouze tyč.
„Chtěl bych kluky velice pochválit, vyrovnali se s terénem a většinu akcí řešili fotbalově. Jsem rád, že jsme se po rychlém gólu hostí z kraje druhého poločasu nesesypali a dál jsme hráli svou hru, kterou se chceme prezentovat. Jsme si vědomi, že teď máme výsledky, ale nesmíme upadnout do přílišné euforie a musíme se soustředit na další zápas na Prostřední Bečvě, který bude těžký. Nakonec bych pochválil i rozhodčí, kteří odvedli dle mého názoru dobrou práci,“ řekl trenér Poličné Radomír Kapusta. (převzato: www.valasskyfotbal.cz)
Branky: Chmela, Matušinec R.
Púťový zápas nabídl skvělou podívanou a to v tom nejlepším balení, jen pro domácí trošku hořkou tečku díky ztrátě dvou bodů. Už v první minutě poslal Francovku do vedení Chmela. Brzy se zranil Tomáš Filák a na stoperu ho nahradil Surovec. Hrálo se ve vysokém tempu nahoru dolů, šance se střídaly na obou stranách, domácí si své šance dokázali herně pěkně připravit a dostali se až do tříbrankového vedení díky hattricku Chmely. Po velmi přísné penaltě hosté snižili a minutu na to znovu korigovali stav po střele křížem branky. 3:2
Francovka ve druhém poločase hosty přehrála, dokázala si neustále držet vedení, ale chybama v defenzivě vždy dostala Lidčany do hry! V 54.minutě po nejkrásnější akci zápasu, když domácí rychlou kombinací přes celé hřiště vyšachovali obranu hostí, poslal míč do odkryté branky Roman Matušinec a svůj tým do dvoubrankového vedení 4:2. Lidčané opět brzy snížili přízemní střelou k tyči. 4:3 V 68. minutě naposledy zaúřadoval Chmela a po chybě gólmana, kterému proklouzl míč pod rukama zvýšil na 5:3. Když už to vypadalo na zisk tří bodů přišla 74. a 76. minuta ve které hosté vyrovnali díky brankám jenž jim domácí v podstatě darovali, podklouznutím na malém vápně a pencka! 5:5 Při nastaveném poměru štěstí by byl zázrak kdyby naši penalty vyhráli a zázrak se nestal, takže do Lidča poslali i bonusový bod.
Sestava: Spitzer - Mikulín, Filák L., Filák T., Zimek - Matušinec R., Surovec, Juráň, Chmela - Filák O., Kindl M.
Branky: 4x Chmela, Matušinec R.