Ratiboř - Fr. Lhota 3:0 (3:0)

Jaroslav Kulhaj, trenér Ratiboře: „Skvělým způsobem jsme zvládli začátek utkání a již v desáté minutě jsme mohli vyhrávat 2:0. Hosté působili zakřiknutým dojmem a nám se podařilo po dvaceti minutách vstřelit úvodní branku. Do půle jsme přidali další dvě trefy a do kabin jsme odcházeli s pohodlným tříbrankovým náskokem. Ve druhém poločasu jsme už chtěli kontrolovat průběh hry, menší komplikaci přineslo vyloučení Jakubíka. V deseti jsme se zaměřili na bránění výsledku a spoléhali jsme na rychlé brejky. Několikrát nás podržel brankář Sedlák a zaslouženou výhru jsme si už nenechali vzít. Hráče musím pochválit za nasazení v utkání, tak se má bojovat o záchranu a to nás už provází třetí utkání.“

Mojmír Jaroš, trenér Francovy Lhoty: „V Ratiboři jsme chtěli odčinit nepovedené domácí utkání s Halenkovem, ale k zápasu jsme přistoupili jako staří páni, kteří si přijeli udělat jen žízeň. Ratiboř byla v první půli ve všem lepší a mohla dát i více, než tři branky. Druhý poločas se už naše hra o něco zlepšila, domácí ale pozorně bránili. Domácí šli po hodině hry do deseti, ale ani přesilovku jsme nedokázali využít. Měli jsme tam několik brankových příležitostí, ale domácí brankář byl vždy na místě. Branka nám nebyla souzena, ale spíše mne zaráží výkon některých hráčů, kteří jako by zapomněli hrát fotbal. Vše je o poctivém přístupu a ne si hrát na Messiho, že už všechno umím a hrát na půl plynu. Domácí vyhráli zaslouženě a nám nezbývá, než se zamyslet nad posledními výkony, které degradují naši společnou práci.“ (převzato: www.valassky.denik.cz)
Sestava: Spitzer - Mikulín, Filák L., Rösner, Filák T. - Veteška, Šipinka, Šerý, Chmela, Matušinec L. - Filák O.
Náhradníci: Pukýš, Matušinec R.