Lidečko - Fr. Lhota 3:4 (2:2)

V sychravém počasí nás fotbalisti rozehřáli úvodní přestřelkou, když to bylo už v 16.min. 2:2 Lidečko šlo do vedení už v 5.min. Po dlouhém trestňáku vznikla na malém vápně trmavrma kde si míč našel Aleš Číž a otevřel brankostroj. Hned v 6.min. poponesl vítr míč za obranu domácích, které pláchl Ondra Filák a přeloboval nedobře vyběhnutého gólmana. 1:1 V 9.min. šel útočník domácích ve dvacítce na našeho obránce a zcela zbytečně ho Tomáš Filák atakoval zezadu skluzem. Pencka 2:1. Naštěstí měl Ondra Filák střelky, co zakončení to gól:o) Podobně jako v prvním případě pláchl obraně, obešel gólmana a z úhlu poslal míč do sítě i přes skluzující obránce. 2:2 Francovka i díky větru opanovala herně první poločas. Snažila se hrát kombinačně, kdežto domácí pouze odkopávali kdo výš, kdo dál. Do dvou slibných šancí se dostal aktivní Luděk Matušinec, poprvé když na malém vápně zakončoval na dlouhou hokejku nad a podruhé se dostal do úniku, ale už ve dvacítce ho ze zakončení vyřadilo špatné zpracování.
Druhý poločas Lidečko srovnalo hru především díky větru a vydatné pomoci rozhodčích. Hra se hodně kouskovala a fotbalovosti ubylo. V 67.min. se dostal do hlavičkového souboje s gólmanem Surovec. Brankář ho sice zrušil, ale propadlý míč v pohodě poslal hlavou do prázdné branky Jarek Šerý, který byl zároveň jeden z nejlepších hráčů na place. V 72.min. si našel přetažený centr Ondra Filák, vybruslil před branku a završil svůj hattrick. 2:4 Lidečko několikrát zahrozilo dlouhým nákopem, ale nic z toho se neujalo. Poslední branku vstřelili domácí z nepochopitelné penalty, když lhotský prudký odkop ve dvacítce dostal náš hráč do hlavy, možná ho lízl i trochu rukou, ale balón odlétl kajsik doprdele a nic to neovlivňovalo!! To jsme se na tribuně zahřáli notným řevem:o) 3:4 Závěr si už Francovka pohlídala a zaslouženě si odvezla všechny body.
Sestava: Spitzer - Matušinec L., Filák L., Mikulín, Filák T. - Kovář, Surovec, Šerý, Chmela, Tomeček - Filák O.
Náhradníci: Mňačko, Šipinka, Pukýš
Branky: 3x Filák O., Šerý