Horní Lideč - Fr. Lhota 1:1 (1:0)

Penalty: 4:2

Mojmír Jaroš, trenér Francovy Lhoty: „První poločas jsme byli o kapánek lepší, ale bohužel jsme dostali po rohu soupeře gól na 1:0. Potom jsme naše dvě šance na vyrovnání nevyužili. Druhý poločas už se moc nehrálo, Horní Lideč kouskoval hru a víc se chodilo pro balóny do zámezí, než se hrálo. Nám se podařilo ke konci zápasu srovnat po standartní situaci. Pak další dvě šance jsme neproměnili a tak to skončilo remízou. Penalty se nám dlouhodobě nedaří, a proto bere Horní Lideč druhý bod. Nebylo to utkání lahodící oku diváka, spíše bojovné, ze kterého máme bohužel jenom bod.

Vyrovnávací branka v 80.min. padla ze standardní situace, když trestňák ze směru od půlící čáry poslal Tomeček až k brankáři, před kterým jej díky vysokému výskoku lízl hlavou Chmela. Penalty našim letos vůbec nejdou a už mají negativní bilanci 1:5.
Sestava: Spitzer - Tomeček, Filák L., Filák T., Matušinec L. - Kovář, Šipinka, Šerý, Chmela, Matušinec R. - Filák O.
Náhradníci: Veteška, Urubek, Kořenek, Bambuch M.
Branka: Chmela