Fr. Lhota - Choryně 4:0 (1:0)

Už v první minutě spálila Francovka velkou šanci a v tomto rozpoložení se nesl celý první poločas. Několik zakončení z bezprostřední blízkosti skončilo trestuhodně vysoko nad brankou, případně na gólmanovi hostí, jenž se navíc blískl robinsonádou, když vytáhl bombu Tomáše Filáka mířící do šíby. Choryně několikrát zahrozila po dlouhých nákopech, ale žádné velké příležitosti z toho nebyly. Ve 25.min. se trefil Jarek Šerý, když jeho sražené zakončení zapadlo obloučkem do sítě. 1:0
Druhý poločas už domácí zcela ovládli. Velmi aktivní Jarek Šerý nejprve levačkou minul prázdnou branku, aby za chvíli zvýšil na 2:0 Minutu na to se v 55.min. dostal před gólmana Ondra Filák a nemýlil se. 3:0 Především pravá strana, Honza Veteška a Tomáš Filák, byla k potěše trenéra neustále v náběhu a přečíslovala tak obranu hostí. V 71.min. se hned po nástupu na trávník trefil snajpr Mňačko, když uklidil míč z malého vápna do branky. 4:0 Hosté navíc dohrávali v deseti, takže závěr byl napohodu i když sestavu domácích krášlili tři čtyřicátníci:o)) Navíc Lukin v brance měl nulu asi po dvou letech.....
Sestava: Spitzer - Matušinec L., Filák L., Mikulín, Filák T. - Kovář, Šipinka, Chmela, Šerý, Veteška - Filák O.
Náhradníci: Pukýš, Mňačko, Matůš
Branky: 2x Šerý, Filák O., Mňačko