Francova Lhota - Hutisko 3:1 (1:0)

Konečně se hrálo na solidním zarůstajícím trávníku, což se projevilo na kombinační hře obou mužstev. Soupeř byl místy o něco lepší, ale po méně podařených zápasech se v brejcích opět našel Radek Chmela:o) Výborný výkon předvedl i Ondra Filák a Zdeňa Kindl, kteří tentokrát táhli ofenzivní sílu záložní řady. Do první velké šance se dostal Chmela, když k němu na malé vápno propadl centr, ale byl překvapený tak, že nedokázal zakončit přesně. První branku taky zařídila rychlá dvojka. Ondra vybojoval míč u vlastní dvacítky, na půlící čáře vyslal za obranu Radka, jenž běžel z prava sám na gólmana a dělovkou k bližší tyči ho prostřelil. 1:0 Opět to byl učebnicový rychlý kontr! Hosté zahrozili střelou zdálky, ale váženější šanci si nevypracovali.
Druhá půle začala vyrovnávací brankou, když domácí obrana nechala zakončit útočníka Hutiska po ztrátě míče. 1:1 Hned ale následovala penalta za faul na Zdenka Kindla, kterou bezpečně proměnil Chmela. 2:1 Dál se hrál zajímavý fotbal, ale bez velkých šancí na obou stranách. V závěru uklidnil domácí Ondra Filák, když pronikl mezi obranu a krásnou křížnou dělovkou nedal brankáři šanci. 3:1 Francovka hrála poctivě dozadu a je potřeba pochválit trenéra, že i za těsného vedení, prostřídal dorostence, kteří svoji úlohu zvládli perfektně.
Branky: 2x Chmela, Filák O.
Sestava: Boško (1.pol.), Spitzer (2.pol) - Mňačko, Filák L., Filák T., Silvestr - Chmela, Šipinka, Kindl Z., Filák O., Šerý J. - Šerý R.

Náhradníci: Hořánek, Kořének, Urubek, Zimek R.
16.04.2018 08:34:03
maramoney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one