Lhota u Vs. - Fr. Lhota 6:2 (1:1)

Celý zápas se odehrál v režii domácích. Francovka se zmohla jen na sporadické protiútoky a od většího přídělu ji zachránilo jen zahazování šancí domácími hráči. Lhota u Vsetína se ujala vedení po nešťastném odrazu, když Robin Zimek srazil míč přímo k volnému útočníkovy. 1:0 Francovka vytěžila z minima maximum. Trestný kop Mary Kindla srazil hráč ve zdi nad hlavou rukou a kopala se pencka. Ota Zimek se nemýlil a srovnal stav. 1:1
V úvodu druhého poločasu tečoval Lukáš Filák střelu, která pak zapadla k tyči. 2:1 Od té doby si domácí na hřišti dělali co chtěli a postupně zvyšovali své vedení. Francovka ještě dokázala snížit na 4:2 brankou Ondry Filáka, kterého našel Mara Kindl. V posledních minutách mohlo ještě dojít ke kosmetické korekci výsledku ve prospěch hostů, ale jasnou ruku na brankové čáře sudí Nevrla neodpískal. Početná absence a velké hřiště se výrazně podepsaly pod výkonem.... Dostali jsme šest fíků, pivo na hřišti nedobré a v Avii jabkovica, tož prostě nepovedená neděla:o))))))))))
Sestava: Boško - Matůš, Filák L., Pukýš, Daněk - Kuriš, Chmela, Kindl M., Zimek R. - Filák O., Zimek O.
Náhradníci: Kořenek
Branky: Zimek O., Filák O.