Fr. Lhota - Val. Polanka 1:1 (1:1)

Penalty: 0:2
Hosté byli v prvním poločase herně lepší. Ale hned v úvodu se domácí ujali vedení po pěkné kombinaci a náběhu směr branka z kopačky Mary Kindla. 1:0 V desáté minutě kopali hosté trestňák, který jim nevyšel, ale letěl tak blbě, že trefil čísi zadnicu a od ní šel do branky. 1:1 Do poločasu se Francovka spoléhala na rychlé brejky, ale brankáři už dálší branky nepustili.
Druhý poločas vyzněl jednoznačně lépe pro Lhocany. Polanka už hru nekontrolovala a k ohrožení Boška se dostali až v závěru zápasu. Domácí měli několik výborných příležitostí a když už překonali brankáře, zastoupil ho na brankové čáře obránce. Rozhodčí hostům odpustil dvě pencky, když nepískl ruku a vytáhl faul na Chmelu ven z dvacítky.
Sestava: Boško - Pukýš, Filák L., Rösner, Mňačko - Chmela, Kindl Z., Kindl M., Matušinec R. - Filák O., Zimek O.
Branka: Kindl M.