Fr. Lhota - Ratiboř 1:0 (1:0)

Celý zápas se odehrál ve velkém tempu, hra se přelévala od branky k brance a velké šance se střídaly na obou stranách. Oba gólmani měli skvělou fazónu a jen díky nim se ze zápasu nestaly brankové hody. V úvodu se do několika šanci prosadili domácí, především náznak úniku nedokázal dobře zakončit Ondra Filák. Na druhé straně přišlo podklouznutí obránce a sám před Boškem se zjevil hostující útočník jenž poslal míč do tyče. Ratiboř zahodil další velkou šanci, když z úhlu nedokázali přesně zakončit kolem vybíhajícího gólmana. Po několika nebezpečných protiútocích domácích se ve 30.min. po obvodu dvacítky proběhl Chmela, jeho bombu vyrazil brankář před dobíhajícího Ondru Filáka, jenž už neměl problém zakončit do odkryté branky. 1:0 V závěru poločasu hosté zamkli Francovku ve vápně, ale několik rohů v krátkém časovém intervalu k vyrovnání nevedlo.
Do druhé půle vstoupili hosté lépe. Po deseti minutách, ale přišel velký nápor domácích. Ti měli několik závarů, při kterých už se zdálo, že míč směřuje do branky, ale vždycky ho hosté dokázali nějakým záhadným způsobem zastavit :o) Poté se domácí začali trochu stahovat do defenzivy a taktovku opět převzali hosté. Dočkali se i vyrovnání, které pro ofsajd nebylo uzáno. Francovka v závěru spíš hrála na rychlé brejky, které obránci Ratiboře zastavovali jen stěží, z čehož nakonec vyplynula pro jednoho z obránců červená karta za dvě žluté. I v deseti sahali hosté po vyrovnání. Po jednom z dlouhých nákopů se dostal do úniku útočník hostů, ale jeho lob přes gólmana skončil vedle tyčky. Francovka závěr odhrála v křeči, přesto uhájila hubené vítězství. Ratiboř byl o něco fotbalovější, my zase nebezpečnější z brejku bo míč nám při zpracování občas překážel. Šancí bylo na obou stranách požehnaně a nakonec rozhodla jedna jediná dorážka.
Sestava: Boško - Matůš, Filák L., Surovec, Pukýš - Matušinec R., Chmela, Kindl Z., Kuriš M. - Filák O., Kindl M.
Náhradníci: Mňačko, Zimek R., Spitzer, Kořenek
Branka: Filák O.