Val. Polanka - Fr. Lhota 1:0 (0:0)

Oba týmy se od začátku snažily o kombinační fotbal po zemi, ale hrbolatý terén jim to značně znepříjemňoval. V první půli byli o malinko fotbalovější hosté, vypracovali si několik nadějných šancí, ale ani samostatný únik nedokázal Zimek procedit skrz golmana. Polanka hrozila spíš ze vzduchu, což dělalo Francovce velké problémy, tajak každý zápas. Domácí v závěru poločasu taky zahodili stopercentku, když z malého vápna hlavičkoval útočník do gólmana.
Ve druhé půli byli pro změnu nebezpečnější domácí. Několikrát hrozili ze vzduchu i z následných závarů. Z rychlého protiútoku, ale mohla jít do vedení Francovka. Chmela svůj samostatný nájezd prošustroval nepovedeným lobem nad branku. Brzy přišel trest, když rozhodčí pískl trestňák proti Lhotám (já jsem teda žádný faul neviděl, ale byl jsem daleko) a hlavičkou se domácí ujali vedení. 1:0 Francovka se pak už do žádné vážnější šance nedostala a domácí v pohodě uhájili těsné vedení.
Perličkou byl pomezní K....., který ač nažutý jak žoch a hodně špatně artikulující v podstatě nezkazil žádné rozhodnutí. To by mňa zajímalo jak by mával střízbí:o))))