Lidečko - Fr. Lhota 3:1 (1:1)

Francovka v době dovolených nepřijela v nejsilnějším složení a především absence zraněného gólmana byla citelná. Do branky tak musel Martin Mňačko. Chytal velice dobře, nicméně chybek se nevyvaroval a při brankách mu obrana příliš nepomohla. Nejhezčí bylo když chytl míč do koša, při pádu udělal částečný stoj na hlavě, ale loptu už nepustil:o) Lhocané bojovali statečně, několikrát hrozili především po individuálních průnicích ale mnoha šancí se nedočkali. Po průniku Chmely se hosté dokonce ujali vedení, když Radek sám před gólmanem nezaváhal a poslal míč křížem k tyči. 0:1 Do poločasu domácí srovnali po akci neakci, když skákající míč trknul přes špatně vyběhnuvšího Mňačka jejich nejvyšší hráč. 1:1
Druhý poločas ovlivnil sudí, který písknul faul proti hostům, ale ukázal proti domácím. Lidečko přesto rychle rozehrálo, rozhodčí sklopil ruku a z následného zmatku se ujala křížná střela. 2:1 Lidečkovjané byli v tu dobu aktivnější, nastřelili tyčku, navíc Martin vychytal utočníka z očivoči. Třetí branku přidali domácí do prázdné kisně. Mňačko vyběhl pod nohy rozběhnutému utočníkovi, odrazil míč před dvacítku a tam osamocený hráč poslal míč do odkryté branky. 3:1 Francovku pak nespasil ani od piva vytažený Matůš hrající v teniskách (hahaha). Lidečko bylo nebezpečnější a vyhrálo zaslouženě.
Sestava: Mňačko - Filák L., Bambuch, Rösner, Mikulín - Zimek R., Surovec, Filák T., Chmela, Matušinec R. - Filák O.
Náhradníci: 2.pol. Matůš
Branka: Chmela