Janová - Fr. Lhota 0:4 (0:2)

Francovka odjížděla k poslednímu týmu v citelně oslabené sestavě, především o tři středové hráče. Navíc museli hrát v základu dva dorostenci, kteří již dopoledne odehráli zápas. Na velice špatném terénu, kdy balón skákal jak dvě svině, se domácí ke své škodě snažili o kombinaci od zadních řad. Francovka správně vsadila na podstatně jednodušší způsob, rychlé a kolmé přihrávky dopředu. Kolem 10.minuty se po rychlé narážečce uprostřed hřiště řítil sám na gólmana Roman Matušinec, ale skákající míč nedokázal poslat razantně kolem gólmana, jenž vytasil výborný zákrok. Pak se prezentoval dělovkou Chmela, míč zaplaval a prošel skrz ruce Sedláčka do sítě. 0:1 Brzy následovala další rána Chmely levačkou do protipohybu, kterou ale gólman zázračně vyrazil. Pak přišla největší šance domácích, když z penaltového puntíku hlavičkoval útočník po centru, ale skvělý Boško vytěsnil míč na břevno a následný závar se podařilo uhasit. Následovalo několik střel na obou stranách z větší vzdálenosti, až v závěru přišel individuální průnik Ondry Filáka jenž prostřelil křížem brankáře. 0:2
Začátek druhé půle patřil domácím, kteří líp kombinovali na půlící čáře, ale pak stejně přišel nepřesný nákop za obranu či zbytečné kličkování. Janová postupně vrhla všechny síly do útoku systémem 5-0-5?, zčehož vznikaly obrovské díry v obraně a když se k tomu přidaly kiksy obránců, bylo s podivem, že je to stále jen o dvě branky. Nakonec se dokázal prosadit Roman Matušinec, jenž z brejku obešel i gólmana a dovezl míč až do sítě. 0:3 V samém závěru se krásně přes zeď trefil Rösner. 0:4 Francovka hrála zodpovědně a velice pečlivě především v obraně, aby neodocházelo při odkopech k situacím "hledá sa noha" což jí přineslo veledůležité tři body.
Sestava: Boško - Mikulín, Filák L., Rösner, Matušinec L. - Filák O., Chmela, Filák T., Matušinec R. - Brlica, Zimek O.
Náhradníci: Matůš, Spitzer
Branky: Chmela, Filák O., Matušinec R., Rösner