Jablůnka - Fr. Lhota 0:5 (0:3)

B: 28.,66. z PK Chmela, 11. Matušinec R., 39.Brlica, 89. Zimek (Oťas vstřelil po dvouleté přestávce svou 196 branku v dresu Francovky! tak snad to do léta stihne na tu kulatou dvoustovku:)

Domácím se v této části sezony výsledkově i herně příliš nedaří a tentokrát odevzdali všechny body nadšeně hrajícím hostům ze Lhot. Bojovnost a nasazení byly hlavní předností Francovky, tříbrankové vedení do poločasu odráželo skutečný obraz hry.

Po obrátce se Jablůnka pokusila alespoň o korekci výsledku. Nejblíže k tomu měl Vyškovský, který nejdříve těsně minul, poté hlavičkoval jen do tyče. 66.minuta rozhodla o debaklu domácích, po úmyslné ruce, vyloučení a penaltě nejlepší hráč zápasu Chmela zvýšil na 0:4. Konečnou podobu výsledku dal střídající rekordman v dresu hostů Ota Zimek, když hlavou nedal domácímu Rottovi šanci. (zdroj: http://tjs.webgarden.cz/)