Horní Lideč - Fr. Lhota 2:1 (0:0)

Francovka vsadila vše na defenzivní taktiku. První poločas hrála pečlivě a zodpovědně, ale dopředu se žádný brejk nepodařilo dotáhnout až k zakončení. Nejnebezpečnější tak byla střela Zdeňka Kindla ze střední vzálenosti, která letěla těsně vedle tyčky. Domácí drželi míč, nicméně jejich kreativita stačila pouze na nakopávání míčů převážně od půlící čářy. Přesto se dostali ke čtyřem gólovým hlavičkám, pohříchu zakončených vysoko nad!
Do druhé půle se zapojil tahoun lhotského týmu Chmela. Tím se stala Francovka výrazně nebezpečnější v rychlých kontrech. S ubývajícími silami se postupně domácí dostávali do většího tlaku, ale flákaná se jim moc nedařila. Několikrát zahodili i zakončení sami před gólmanem a tak přišel trest. Po rychlém přesunutí hry se dostal k míči Chmela a sám před gólmanem poslal míč k tyči. 0:1 Brzy na to nedokázal Chmela zvýšit, když sám před brankou, ale na dlouhou nohu jen vyprášil brankářovy rukavice. Do třetice pak nedokázal propasírovat míč od lajny na Zimka stojícího na dvacítce v okruhu 20m úplně osamoceného. Potom se domácí vzchopili k závěrčnému tlaku. Několik minut před koncem došlo na nedomluvu obránců s gólmanem a propadlý míč uklidil útočník bezproblému do sítě. 1:1 Navíc v nadstaveném času, rozhodčí domácím odpustil jasný faul na půlce!! Nejenom že tím pádem zastavil protiútok, ale z následného nákopu navíc po závaru a zmatcích v obraně přišla rozhodující branka. 2:1 Ogaři celý zápas bojovali, hráli zodpovědně a nebýt zpackaného závěru, mohly být překvapivé body z derby, místo toho následuje sešup tabulkou skoro až na dno.....
Sestava: Spitzer - Mňačko, Filák L., Rösner, Mikulín - Matušinec, Kindl Z., Surovec, Filák T. - Zimek O., Filák O.
Náhradníci: Zimek R., Matůš, Chmela
Branka: Chmela