Fr. Lhota - Zašová 4:2 (3:0)

Domácí byli od začátku aktivnější i nebezpečnější. Nicméně byla na nich občas patrná nervozita a přemíra snahy při kombinaci, asi vyplývající z nutnosti získat nějaké body. Přesto první stopercentku si vypracovali hosté. Přesný centr na malé vápno zakončil osamocený záložník Zašové trestuhodně vysoko nad! Z následného útoku se prosadil Ota Zimek a minutu na to se po centru z pravé strany dostal k dorážce Chmela. 2:0 Francovka v tu chvíli opanovala hru a z následného tlaku v závěru poločasu vytěžila třetí branku, když ve skluzu posunul míč za tyč Rösner. 3:0
Klidná druhá půle skončila dřív, než sem si stihl donést pivo od výčepu. V úvodu hosté snížili z trestňáku po zaváhání gólmana, kterému míč prošel pod rukama. Za pár minut bylo ještě hůř, když se z rychlého protiútoku prosadil křížnou střelou útočník hostí. 3:2  Domácí naštěstí nezpanikařili, dál si hráli svoje a vypracovali si několik dobrých šancí. Zašová se naštěstí zmohla pouze na dvě nebezpečné střely které Boško zlikvidoval. Nakonec přidal pojistku Tomáš Filák, když přetažený centr obloukem poslal křížem branky, kde se štestím propadl do sítě. 4:2 Francovka tak brala zasloužené a hlavně vybojované tří body.
Sestava: Boško - Mňačko, Filák L., Rösner, Mikulín - Matušinec, Surovec, Kindl Z., Filák O. - Zimek O., Chmela
Náhradníci: Brlica, Filák T., Spitzer, Zimek R.
Branky: Filák T., Chmela, Rösner, Zimek O.