Fr. Lhota - Val. Polanka 1:3 (0:2)

Skvělá fazona Valašské Polanky nebere konce. Polanští borci zvítězili podesáté za sebou a nakonec mají teoretickou naději i na postup. Polančané se ve Francové Lhotě, která se bije o záchranu, rychle adaptovali a měli více ze hry od počátku utkání. Ve skóre se převaha Polančanů poprvé projevila v 10. minutě, to se nejprve po perfektní přihrávce Filipa Mačka hnal do zakončení Řezníček, jeho pokus brankář Spitzer vyrazil na roh, po něm se před brankářem domácího celku nejlépe orientoval Šafařík a dostal míč za jeho záda – 0:1. Další šance měl na noze Ondřej Adámek a po něm také Gergela, zkušený mazák však recept na Spitzera připravoval marně. Až teprve v 36. minutě si poradil Novák, polanský záložník využil zmatku v domácí obraně a poslal míč do odkryté brány Francovy Lhoty.

Začátek druhé půle napovídal, že Francova Lhota stojí o 1. B třídu. Domácí se snažili a začali Polančany tlačit, odměnou jim byla 50. minuta, to Filák rozehrál standardní situaci, aby Matušinec poslal hlavičku za Ondrovy záda – 1:2. Francova Lhota vycítila šanci srovnat, ale polanská obrana dokázala odolávat útokům soupeře. V 60. minutě zahrozil hostující Novák, ale jeho střela jen míjela Spitzerovu bránu. V 64. minutě už se však Novák nemýlil, míč si postavil ke standardní situaci a pohlednou střelou k tyči vrátil Polančanům dvoubrankové vedení, v ten moment už nikdo nepochyboval o zaslouženém triumfu Valašské Polanky. (zdroj: valašský deník)
Branka: Matušinec L.