Fr. Lhota - Kateřinice 0:5 (0:0)

Hosté od začátku utkání Francovku přehrávali a byli daleko fotbalovější. Domácí si nebyli schopní rozumně přihrát a většina zpracování míče probíhajíc na čtyři a více dotyků bylo smutné. Takže když se to sečetlo, bylo z toho utrpení, které rozčeřil v prvním poločase pěknou střelou Oťas a ve druhém Mara Kindl, který orazítkoval tyč. To bylo z naší strany vše. Hosté se dostali v první půli ke třem nebezpečným hlavičkám a samostatný únik po zaváhání obrany zahasil Lukáš Filák těsně před dvacítkou, jen za cenu žluté karty.
Druhá půle začala špatně. Tři rychlé a snadné branky rozhodly během deseti minut. Trestňák z dálky si při pokusu o odkop ztečoval do branky Ondra Mikulín. 0:1 Rychlé přenesení hry a náběh útočníka za stopery, jenž dokázal v tísni poslat míč do branky. 0:2 Chytré zakončení od střídaček kolem vysunutého gólmana. 0:3 Po krátké bezbrankové mezihře přiletěly další dva hřebíčky do rakve. Přehození brankáře chtěl Boško vytěsnit nad břevno, ale dopadlo pod břevno. 0:4 Centr, hlava, gól. 0:5  To sa občas stává, že vyhraje ten lepší. Né často, ale stává:o))))
Sestava: Boško - Mňačko, Filák L., Rösner, Mikulín - Matušinec R., Kindl Z., Filák T., Filák O. - Zimek O., Kindl M.
Náhradníci: Brlica, Zimek R., Matůš