Fr. Lhota - Jablůnka 4:2 (2:0)

Domácí začali aktivněji a po celý zápas si udržovali mírnou herní převahu. Do šancí se ale zpočátku dostávali ztěžka. Kolem dvacáté minuty přežili dvě velké šance hostů, když přes několik domácích hráčů přošel agilní Horák. Naštěstí jednou pálil do tyče a po druhé zakončil nepřesně. Po rohovém kopu udeřilo na druhé straně, když hlavičku Rösnera doklepával zblízka Chmela. 1:0 Potom Chmela prošel obranou, obešel gólmana a předložil před prázdnou branku Ondrovi Filákovi. 2:0 Francovka do poločasu kontrolovala hru a hosty už k ničemu vážnějšímu nepustila.
Lhoty dál pokračovaly v dobré hře. Uklidňující pojistku přidal Mara Kindl, když z úhlu prostřelil z trestného kopu vše co stálo v cestě a před gólmanem obránce míč tečoval. 3:0 Za tohoto stavu domácí polevili, hosté se několikrát dostali do zakončení, až přišel trest v podobě křížné střely na zadní tyč. 3:1 Francovka se pak spíš spolehla na rychlé kontry. Jeden z nich zakončil po rychlé, krásné kombinaci Mara Kindl, když dostal zpětnou náhru od Chmely a poslal míč z hranice pokutového puntíku podél gólmana k tyči. 4:1 V závěru hosté korigovali z pencky. 4:2
Sestava: Filák M. - Mňačko, Filák L., Rösner, Mikulín - Filák T., Kindl M., Surovec, Zimek - Chmela, Filák O.
náhradníci: Matušinec L.
Branky: 2x M. Kindl, Chmela, Filák O.