Fr. Lhota - Horní Lideč 1:2 (1:2)

Prvních dvacet minut opanovali hosté. Vytvořili si tlak i šance, které dokázali rychle proměnit a dostali se do dvoubrankového vedení. První branku vstřelil osamocený hráč na zadní tyči, druhá padla po ráně z dálky. Potom se domácí oklepali, vyrovnali hru a postupem času si začli vytvářet i šance. Nicméně s jejich proměňováním byli tentokrát na štíru. Chmela ani Roman Matušinec při svých zakončeních netrefili zařízení. V závěru poločasu už měli domácí velký tlak, ze kterého nakonec vytěžili pokutový kop za ruku. S velkým štěstím procedil míč pod padajícím brankářem Chmela. 1:2
První poločas se hrál rychlý, pohledný fotbal, nahoru dolů se spoustou šancí, za to ve druhé půli už to byl jenom tvrdý boj uprostřed hřiště. Lidčané se soustředili na udržení výsledku, hra se rozkouskovala a chvílemi se míč díval na hřiště z velké výšky, když si ho mezi sebou vyměňovaly obrany. Lhocané se do souvislejšího tlaku už nedostali, natož do nějakých větších šancí.
sestava: Filák M. - Maušinec L., Filák L., Rösner, Mikulín - Matušinec R., Kindl Z., Kindl M., Surovec - Chmela, Zimek
náhradníci: Filák O., Filák T.
Branka: Chmela