Val. Příkazy - Fr. Lhota 1:0 (1:0)

Francovka byla po většinu zápasu aktivnější, ale u branky úplně planá, prej.....

Derby na úvod jara přineslo zajímavý zápas. Kvalitou to odpovídalo konfrontaci ze špice tabulky. Do 15. minuty ukazovali rychlíci z Francovky, že s nimi bude mít domácí obrana po celý zápas spoustu práce. V 18. minutě vysunul mezi obránce Tomáš Číž Lukáše Vaculku a vracející se kanonýr obešel v úniku i vybíhajícího brankáře – 1:0. Ve 25. minutě chyboval hostující stoper a Františák šel sám na brankáře. Jeho lob skončil nad brankou. Ve 30. minutě se prezentoval hezkou střelou z odraženého míče Vaculka, ale jeho projektil prosvištěl jen těsně vedle hostující branky. Francovka i po přestávce pokračovala v rychlé hře, ale domácí obrana si křídelní hru soupeře pohlídala. Začalo pršet a na těžším terénu to byl velký boj. Z mála šancí stála za zmínku již jen 83. minuta, kdy nedotlačili z lajny míč do hostující branky Františák s Levkem. (zdroj: Valašský deník)