Val. Polanka - Fr. Lhota 2:1 (0:1)

Úvod utkání přinesl několik vyhrocených momentů na obou stranách, rozhodčí Nevrla tak velmi brzy vytahoval karty. Hra se však lépe dařila domácím Polančanům. První příležitost přišla v 11. minutě, Filgas centroval na nohu Gergelovi, domácí borec však z voleje bránu přestřelil. Domácí hráči si tvořili další šance, v 15. minutě tentokrát Gergela přihrával a Filip Maček otestoval pozornost brankáře Božko. Gergela s Filipem Mačkem zlobili hostující defenzívu i nadále, když k tomu připočteme i střelecké pokusy Lukáše Trčky, pak si hostující obrana rozhodně nemohla stěžovat na nedostatek práce. Ve 25. minutě znovu zahrozil Gergela, ale i když překonal Božko, byl na brankové čáře připraven zaskočit obránce Mňačko. Úvodní branka utkání však padla na druhé straně, z rychlého protiútoku se Onřejovi Filákovi podařilo projít skrz obranu soupeře, aby připravil branku na nohu Marka Kindla - 0:1. Polančané se snažili o rychlé vyrovnání, blízko k tomu měl po přesné přihrávce Filgase Novák, to by však nesměl zívající bránu minout. V závěru pak hosté mohli znovu z minima vytěžit maximum, ale hlavičku Rösnera Kolínek lapil.
Lepší vstup do druhé půle si pak domácí hráči přát nemohli, Novák nacentroval na nohu Řezníčka a ten zakončil přesně k tyči - 1:1. Po vyrovnání se však utkání znovu vyhrotilo a znovu padaly karty. Stanislav Adámek pak během dvou minut vyfasoval od rozhodčího Nevrly dvě žluté, přičemž minimálně ta druhá byla velmi sporná, nic platné to však domácímu záložníkovi nebylo a musel pod sprchy. Polančany však ani hra v oslabení nezlomila a i nadále měli herní převahu. Na Adámkovo vyloučení zareagoval nejlépe David Maček, když s míčem upaloval do zakončení a přesnou ranou pod břevno obrátil stav utkání ve prospěch domácích. Polančané měli i další příležitosti, ale třetí branka už síť hostující brány nerozvlnila. Polančané tedy porazili Francovou Lhotu a na její úkor se posouvají v tabulce výš.(zdroj: www.sokolvalpolanka.cz)
Sestava: Boško - Mňačko, Bambuch, Rösner, Filák L. - Chmela, Kindl Z., Surovec, Kuriš - Filák O., Kindl M.
Branka: Kindl M.