Ratiboř - Fr. Lhota 3:4 (1:0)

V Ratiboři to byla fotbalová přestřelka. Ve 25. minutě chytil domácí brankář Navrátil hlavičku Bambucha. V 31. minutě chytil hostující brankář Kolínek penaltu Galetkovi, ta byla nařízena po nedovoleném zákroku na Barčáka. V 38. minutě si na centr Lukáše nejvýše vyskočil Barčák a zavěsil – 1:0. Hned po přestávce hosté srovnali. Chmela namazal před prázdnou branku Matušincovi – 1:1. V 63. minutě se z otočky trefil Bambuch a hosté skóre pohnuli na svou stranu – 1:2. V 72. minutě vyrazil Navrátil přímý kop Mňačka přímo ke Kindlovi – 1:3. V 73. minutě oslabil domácí svým vyloučením po druhé žluté kartě Galetka. V 82. minutě zahrávali domácí nepřímý volný kop uvnitř pokutového území soupeře a Olšák zápas zdramatizoval – 2:3. Závěr orámoval další dvě penalty. V 87. minutě byl faulovaný Chmela a sám postižený přidal čtvrtou branku Francovky – 2:4. V 89. minutě po faulu na Daňu už jen snížil z další penalty Olšák na konečných 3:4.(zdroj:Valašský deník)
Branky: Bambuch M., Chmela R., Kindl Z., Matušinec