Lidečko - Fr. Lhota 0:0

Úvod zápasu nabídl klasickou divočinu v podání Lidečka. Prvních dvacet minut létali jak urvané vagóny, ale žádné vážnější ohrožení branky jim to nepřineslo. Potom už hosté hru srovnali. Nicméně byl k vidění překopávací fotbal, kdy si občas vyměnili míč i brankáři mezi sebou. Ani jeden tým za celý poločas netrefil branku. Rozhodčí takticky pískal rovinu nahlou ve prospěch domácích. Sem tam otočil aut nebo roh, žluté rozdával jenom Francovce. Když se například řítil dvakrát už téměř sám Chmela k brance Havelka ho stáhl zezadu za dres k zemi a neviděl ani za jeden zákrok žlutou!!

Ve druhé půli se projevila nakloněná rovina pana sudího dvěma brzkými vyloučeními. Předtím ještě stihl Chmela zahodit největší šanci utkání, když špiců nedokázal trefit prázdnou branku. První putoval za zbytečný školácký faul na pulce za druhou žlutou do sprch Matůš. (mladická nerozvážnost, ale už z toho asi nevyrostu:o)) Než si pustil teplů vodu už tam byl i Kuriš po dvou žlutých za faul a souboj s gólmanem (za ten se žlutit nemuselo). Ale lhotské bojovníky to náležitě nakoplo, podali bezchybný výkon. Lidečko do ničeho velkého nepustili a sami i v devíti dokázali několikrát ohrozit soupeřovu branku. Viktor několikrát vytáhl dobrý zákrok a především agilní Chmela s Matušincem párkrát zle potrápili obránce. Rozhodčí se usvědčil i sám, když chtěl dát Chezovi žlutou, vzpomněl si asi, že už jednu má a kartičky zase rychle schoval.... Lhocan by letěl ani by nemrkl!!!   Zasloužená a tvrdě vybojováná remíza, bo od 60.minuty hrát v devíti, opět tleskáme.

Marek a Tomáš děkují borcům, že je zachránili a nemuseli prchat před zdivočelým kotlem za zbytečné červené karty:o))))))))

Sestava: Koleník - Mňačko, Bambuch, Rösner, Matůš - Matušinec, Surovec, Kindl Z., Chmela, Bambuch M. - Kuriš T.

Náhradníci: Chmela, Juráň M., Juráň R.

25.04.2014 08:21:33
maramoney
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one