Lhota u Vs - Fr. Lhota 3:3

Francovka brzy prohrávala 1:0. Tentokrát nedal penaltu Mňačko a následovala odplata v podobě druhého gólu. 2:0 Francovka byla lepší a postupně vyrovnala na 2:2. I přes tlak hostí domácí přidali třetí branku. 3:2 Francovka v úplném závěru proti domácím dohrávajícím v devíti vyrovnala dík nůžkám Michala Filáka na 3:3 a zazdila i další velké šance.

Branky: Chmela, Kuriš T., Filák M.

Ve 4. minutě se po centrovaném míči a skrumáži prosadil levačkou Blažek - 1:0. V domácím dresu sehrál smolný zápas velezkušený Orság, který se nešťastně podílel na dvou obdržených brankách a nakonec byl také vyloučen. Za stavu 1:0 neproměnili hosté pokutový kop, proti kterému měli domácí velké výhrady. Ve 21. minutě se po kolmici Doležela prosadil Valchář a z úhlu si dovolil obejít také vybíhajícího brankáře - 2:0. Ve 27. minutě zahrál Orság hlavou tak slabou malou domů na Špalka, že toho využil hbitý Chmela - 2:1. V 55. minutě Orság podklouzl a Kuriš srovnal na 2:2. Naposledy vedli domácí od 70. minuty, kdy si po centru Juřici a akci Valcháře poradil Goláň - 3:2. V 88. minutě se po závaru prosadil Filák a prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 3:3. Lhota nakonec dohrávala o devíti, Orsága vyloučením následoval také Urban. (zdroj: valašský deník)