Jablůnka - Fr. Lhota 2:0 (1:0)

Francovka dorazila bez několika opor a z obvyklého základu nastoupilo pouze šest hráčů. Střídačku tvořili dorostenci, kteří navíc přijeli přímo ze svého zápasu (kde konečně zabodovali 2:2). Chyběla hlavně celá záloha! Na betonovém hřišti (Jablůnka je asi ve srážkovém stínu, bo jinak nechápu jak může být v tomto počasí tak ztvrdlé hřiště!) si hned v úvodu zvrtnul kotník Tomáš Kuriš a musel střídat. Oba týmy se snažily o hru po zemi, ale míč poskakoval jak postřelený srnec, takže mnoho fotbalu k vidění nebylo. Nákopy zase bral větr do pryč a tak si brankáři první poločas na míč moc nešáhli. Domácí se ujali vedení po rohovém kopu, když se jejich osamocený hráč musel ke své hlavičce ohnút a v klidu skóroval. 1:0
Jablůnka ve druhé půli s větrem v zádech ožila, byla trochu aktivnější a o vyrovnání se snažící hosté otvírali ve své obraně garážové vrata do kořán. Domácí své šance zazdili většinou vysoko i daleko a nakonec jim pojistku nabídla až hrubka Francovky. Ta zahrávala trestňák na polovině domácích, pokus o rychlou rozehrávku zachytili domácí, odkopli míč za osamoceného stopera hostí, ten bohužel zakopl o krtka, spadl a osamocený útočník pohodlně v úniku zvýšil po kličce brankáři. 2:0
Francovka si za celý zápas vypracovala jedinou šanci a tak zaslouženě prohrála.
Sestava: Boško - Filák L., Bambuch R., Rösner, Mikulín - Chmela M., Kuriš M., Surovec, Daněk - Kuriš T., Kindl R.
Náhradníci: Filák O., Filák T., Zimek, Matůš