Hrachovec - Fr. Lhota 3:2

Větší část zápasu bojovala Francovka v deseti po vyloučení Marka Kindla. Přesto se ujala vedení 0:2. Postupně však podlehla tlaku domácích a remiz ztratila v 88.min.

Šlágr kola jasně ukázal, že oba celky nejsou na špici tabulky náhodně. Francovka sice poprvé v sezoně padla, za svůj výkon se ale nemusí stydět. Byl to vynikající zápas. V 15. minutě se poprvé zapotil po brejku Kocanda. V 16. minutě již ale hosté vedli, kdy se k tyči trefil Zdeněk Kindl. Pak však v 19. minutě předvedl zkrat Marek Kindl a v nepřerušené hře udeřil loktem Vránu a byl po zásluze vyloučen. Hosté i v deseti hráli výborně a převaha o jednoho muže nebyla vidět. Ve 28. minutě mohl vyrovnat Martin Vajgl, místo toho ve 30. minutě po chybě Kocandy, který neodkopl míč, zvyšoval na 0:2 svou druhou brankou Zdeněk Kindl - 0:2. Ve 40. minutě se domácí dočkali. Trestný kop Nečase dorazil pod břevno Ondruch - 1:2. Po přestávce Hrachovec zápas otočil. Hosté v oslabení spoléhali na brejky. V 72. minutě pustil po akci Vargy Martin Vajgl inteligentně míč na Orsága - 2:2. V 87. minutě centroval přesně Martin Vajgl a Nečas rybičkou rozhodl tento zajímavý zápas - 3:2. (zdroj: Valašský deník)

Branky: 2x Kindl Z.