Hovězí - Fr. Lhota 1:0 (1:0)

Hovězí poprvé v sezoně skórovalo a hned z toho byly tři body. Vítězství se ale nerodilo lehce. Ačkoliv měli po většinu zápasu Hověžané převahu, vytvořené šance se jim však nedařilo přetavovat v branky. Nejprve Kučerovu hlavičku vykopl od branky obránce, podobně skončila i akce Zádilského, ujala se až pohotová dorážka Šrámka – 1:0. Po něm mohl klid do nohou domácích dostat Juřica, dorážku z malého vápna ale obětavým zákrokem srazil obránce na roh. Juřica si pak mohl spravit chuť po střele z 25 metrů, brankář Koleník ale efektním zákrokem míč vyrazil. Hosté mohli trestat v závěru poločasu. Míč se po rohovém kopu nebezpečně ochomýtal kolem pokutového území, cestu do sítě Hověžanů si ale nakonec nenašel. Druhý poločas pokračoval v zajetých kolejích. Hosté, sázející především na rychlostně vybaveného Chmelu s Matušincem, se do šancí moc nedostávali, nepřesná hra Hověžanů zase oku diváka moc nelahodila. Přesto mohli domácí opět skórovat. Zádilského však dvakrát vychytal Koleník. Francova Lhota mohla vyrovnat z nebezpečného přímého kopu Kindla, hostující kapitán však mířil hodně vedle. V závěru měli pak hosté smůlu. Po chybě domácí obrany se totiž před prázdnou brankou ocitl Bambuch, ale trefil pouze tyč. Hovězí tak získalo tři důležité body. (zdroj:Valašský deník)