Fr. Lhota - Zašová 3:3 (2:1)

Domácí válec začal opět dobře. Soupeře jasně zatlačili a už v 7.min. se prosadil po rohovém kopu na přední tyči hlavou Roman Bambuch. 1:0 Potom se blýskl Boško v brance domácích, když zlikvidoval hlavičku po trestném kopu. Z pokračujícího tlaku se zrodila kolem 20.min. další branka po úniku Chmely, jenž předložil míč Matušincovi na zlatém podnose. Ten se zblízka do prázdné branky nemýlil. 2:0 Za pár minut se řítil sám na gólmana opět Chmela. Stoper ho převalil ve dvacítce a byla z toho "jen" žlutá a pencka. Mara Kindl ji poslal metr nad zemí, tudíž v ideální výšce pro gólmana. Ten ji výborně zlikvidoval! Z následného útoku zahrávali hosté trestňák. Dobře koplý míč, ale Roman Bambuch neomylně o zem poslal k tyči vlastní branky. 2:1 Do poločasu se domácí z tohoto šoku težko vzpamatovávali a chvilku byli lepší hosté.

Do druhé půle opět v létli lépe domácí. Vypracovali si několik dobrých šancí, ale hostující brankář měl velmi dobrý den. Nakonec se po chybě uprostřed hřiště prosadili z ojedinělé akce hosté  po střele z dálky. 2:2 Lhocané naštěstí dál bojovali a tlačili se dopředu. Nakonec se dočkali po střele "šajtlí ala Rosa" Michala Rösnera, který zavezl míč z půlky na dvacítku a když ho nikdo neatakoval poslal ho do sítě. 3:2 Po jednom ze soubojů byl ošetřován levý bek Francovky. Domácí unesení hrou útočili, ale nikdo se bohužel nezatáhl do obrany. Rychlý brejk, centr z leva a osamocený hráč na malém vápně neměl problém srovnat. 3:3 To byl Ku.va netaktický gól!! V závěru hosty dvakrát zachránil gólman, především po hlavičce Chmely do země už měli diváci ruce nad hlavou v euforii, ale skvělý zákrok opět zchladil domácí fandy. Pohledný, ofenzivně laděný mač s herní převahou na domácích kopačkách, ale bohužel znamenal první domácí smolnou ztrátu dvou bodů.

Sestava: Boško - Filák L., Bambuch, Rösner, Mikulín - Matušinec, Surovec, Kindl Z., Kindl M., Chmela R.- Mňačko

Náhradníci: Chmela M., Zimek R., Filák O.

Branky: Bambuch R., Matušinec, Rösner