Fr. Lhota - Val. Příkazy 5:1 (4:1)

Úvodní derby nové sezony začalo hodně z vostra. Už ve třetí minutě pláchl obraně Tomáš Kuriš a pod padajícím brankářem otevřel skóre. 1:0 V osmé minutě ale hosté vyrovnali po dlouhém nákopu na dvacítce Bambuch změnil směr míče do protipohybu gólmana, takže vlastňáček. 1:1  Domácí se dokázali za chvíli opět ujmout vedení když trestňák z levé strany usměrnil opět Bambuch hlavou od tyče do sítě, tentokrát té správné.:o) 2:1 Kolem patnácté minuty zaváhal hostující brankář s vyběhnutím čehož dokázal využít Mara Kindl 3:1 Rychlonozí útočníci Francovky dál snadno rozebírali obranu Příkaz a po několika spálených šancích přišla pojistka na 4:1, tentokrát zamířil neomylně do vlastní pod břevno Strnad. Takže po dvaceti minutách hry bylo vymalované:o) Domácí poté malinko polevili, hosté hráli občas trochu víc s míčem, ale u branky téměř nebyli.

Druhá půle začala tajak první, rychlou brankou po individuální akci Chmely završil hattrick Kuriš. 5:1 Francovka zbytek zápasu v klidu kontrolovala. Nechala hosty víc kombinovat, ale jen na půlící čáře a dál se spoléhala na rychlé kontry, které už ale branku nepřinesly. K vidění byl pohledný kombinační fotbal, s rychlými útoky a to vše ozdobeno brankostrojem.

Sestava: Koleník - Mňačko, Bambuch R., Filák, Mikulín - Matušinec, Kindl Z., Kindl M. Surovec - Kuriš T., Chmela

Branky: 3x Kuriš T., Kindl M., Bambuch R.