Fr. Lhota - Val. Polanka 2:0 (0:0)

Tentokrát zvládli domácí úvod zápasu lépe než minule. Od začátku byli důraznější i aktivnější než hosté. Hned v úvodu vystihl malou domů Chmela, těsně před brankářem posunul míč, bohužel, jen vedle tyčky. Potom dvakrát háčkoval v malém vápně Mara Kindl, ale z následné trmyvrmy nic nebylo. Vývoj utkání kolem 35.min. ovlivnilo vyloučení obránce hostí po dvou rychlých žlutých kartách. Do poločasu se nicméně předvedla lépe Polanka i v deseti, když několikrát přitlačila Lhocany k jejich brance a zahrála i pár nebezpečných rohů.

Druhá půle už měla očekávaný scénář "bušidó" do zavřené obrany hostí. Ti zahrozili pouze jednou, když nebezpečnou střelu vyrazil gólman vysoko nad sebe a míč snášející se za jeho záda musel ještě jednou vyrazit mimo tyče. S přibývajícím časem to už bylo jenom čekání na to, zda tam něco spadne. Výbornou hlavičku Rösnera odrazem od země zlikvidoval brankář ještě lepším reflexivním zákrokem. Nakonec se ujal krásně koplý trestňák Zdenka Kindla z levé strany přes zeď do šíby. 1:0  V samém závěru překvapil všechny přítomné pumelicí z úhlu k bližší tyči Chmela. Gólman hostí nestihl ani mrknút natož nějak reagovat. 2:0 Hru ve předu opět výrazně oživil vysunutím Roman Bambuch. Moc pohledné utkání to přesto nebylo, ale tři body zasloužené!

Sestava: Koleník - Filák L., Bambuch, Rösner, Mňačko - Matušinec, Surovec, Kindl Z., Kindl M., Chmela R. - Kuriš T.

Náhradníci: Boško, Mikulín, Kuriš J., Chmela M.

Branky: Kindl Z., Chmela R.